TIPARET KRYESORE

1
Kufje Ps4

KOMBTIMI MULTI-PLATFORM

Pavarësisht nëse luani në PC ose në tastierë, WV725 ju ka mbuluar. Një palë është gjithçka që ju nevojitet për të marrë një audio të shkëlqyeshme lojrash, megjithatë vendosni të luani.

2

Tingulli stereo me cilësi të lojës

Me drejtues neodymium 40 mm, WV725 jep tingull stereo të pastër dhe të qartë që e bën lojën tuaj të gjallë.

Kufjet më të mira Ps4
3
Kufje Playstation

40 MM SHOFER NEODYMIUM

Njësia e ndjeshmërisë së lartë mund të balancojë performancën e tre frekuencave të larta, të mesme dhe të ulëta dhe fusha e zërit është më e gjerë, në mënyrë që tingulli të jetë në skenë.

4

MIK, MBAJTJE, ANULUAR Zhurmën

Me modelin fleksibël të boshtit, ai automatikisht mund të përshtatet me madhësi të ndryshme të kokës. Rregulloni mikrofonin për të marrë vetëm zërin tuaj, në mënyrë që shokët tuaj të skuadrës t'ju dëgjojnë me zë të lartë dhe të qartë.

Kufjet më të mira të lojrave Ps4
5
Kufje Bluetooth Bluetooth

KONTROLLI MULTI-FUNKSION

Siguroni rregullimin e volumit, ndërprerësin e mikrofonit, sillni përvojë më të mirë të ndërhyrjes në lojë. Rregullimi i volumit Çelësi i mikrofonit

6

I QETSISHM DHE I FIRETAR

Seancat e lojrave të maratonës nënkuptojnë nxehtësi dhe djersë. Ne i mbuluam gotat e veshëve WV725 PS4 me leckë të zgjedhur me kujdes me performancë të lartë për një prekje të butë dhe të butë edhe pas orëve të përdorimit. Dhe ato rrëshqasin lehtësisht për larje për të mbajtur kufjet në formën më të mirë.

Kufjet më të mira për Ps4

ABS + PP

Kufje

40MM

Shofer Audio

32

Folës

20HZ-20KHZ

Response Frekuenca

100HZ - 20KHZ

Përgjigja e mikrofonit

5MW

Prodhimit të energjisë

-42DB + / -3DB

Ndjeshmëria e mikrofonit

1.2M

Gjatësia e telit

3.5 mm + USB

prizë

Volumi + Ndërprerësi i mikrofonit

Kutia e kabllove

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.