Kufje Bluetooth wireless

Zejtaria prodhon cilësi të shëndoshë së pari

Headsets pa kabllo Bluetooth
 • 5.0
 • Bluetooth
 • Nuk ka vonesë për kartonin
 • 60H
 • Kohë të gatishmërisë
 • Mendoni muzikë me valë
 • 6.5g
 • Net Weight
 • Për një kohë të gjatë të veshin

F1 Kufje Bluetooth Wireless

Katër avantazhe thelbësore

Bluetooth 5.0, transmetim më i qëndrueshëm

Sinjalet e kyçjes janë më të qëndrueshme transmetimi është më i shpejtë dhe thirrjet janë më të qarta

Beats çmimin e kufjeve

Hiqeni dhe do të çiftizohet automatikisht

Merrni kufje mund të çiftëzohen automatikisht

Aukey Bluetooth kufje

HIFI bas i rëndë si përvoja e skenës

6MM lëvizëse spirale njësi e madhe bri, të sjellë festë muzikë

Qëndrueshmëria më e gjatë është më e përshtatshme

1500mAh ndarje e baterisë lejon që kufjet të mbushin 20 herë

Kufje Panasonic

Bluetooth 5.0

Transmetimet janë më të shpejta dhe më të qëndrueshme

Përdorni sinjalin e ri të përmirësuar të Bluetooth 5.0 chip sinjal më të qëndrueshëm të transmetimit më të shpejtë në mënyrë që calla pa vonesë të jetë më e qartë

Asus Headset
Kufje të Westone
Ora 60 në pritje
Razer kufje
20 Metra Sinjalizues
Sades Headsets
Bluetooth Version
Kufje të dhëmbëve blu
Telefoni i veshit
Çmimi OEM i kufjeve
Dritë dhe Portable
Edifier Kufje
Përputhja automatike

Përputhja automatike

Dëgjoni muzikë në çdo kohë, kudo

Heqja e kufjeve nga kutia e ruajtjes automatikisht do të nisë kufjen dhe do të ndahet automatikisht pa asnjë veprim

Kufje Bluetooth me MIC

Veshja e gjatë nuk është e lodhur

Gjysma veshët janë më të rehatshme dhe më të besueshme

Veshin atë gjatë gjithë ditës në një mënyrë që nuk ndjehet si një vesh i zhdrejtë lehtë pa presion, dëgjim të rehatshëm dhe jo të dëmshëm për një kohë të gjatë

Kufje krijuese

Jetë e gjatë

Përputhja automatike

Kapaciteti i kufjeve automatike të koshit të ngarkimit 1500mah është kosh i baterisë 75 mah, i cili mund të ngarkohet me 20 herë për kufje të vetme anësore

1500 mAhCore polimer
orë 5Jeta është vetëm një vesh
orë 60Gjithë qëndrueshmëria

Kufje Philips

Sporti Anti-djersitje

IPX4 Teknologjia e papërshkueshme nga uji

Mbështetja e sporteve në natyrë në mot me shi nuk pengon entuziazmin e palestër

Përputhshmëri e fortë

Madhësia e vogël ka mençuri të madhe

Bluetooth është kompatibil dhe distanca e lidhjes është rreth 20 metra

Marshall kufje
Tabletë
Kufje për Shitje
Kompjuter
odm kanen
IOS
Razer kufje
android

IOS / Android kompatibil

Çiftet e Pavarura

Një palë kufje përdoret veç e veç

Thyerja e rregullit primar dhe dytësor të kufjeve TWS, tani një kufje mund të përdoret vetëm, dhe dy kufje mund të lidhen pa telefon celular në të njëjtën kohë

I vogël dhe i lëvizshëm

Mençuria e madhe ka pak shtat

55.8x35,5mm ndarje e baterisë 22x2mm kufje me një anë

Razer Wireless Earbuds

Paketimi dhe Aksesorët

Marshall Kufje

Specifikim
Headsets pa kabllo Bluetooth
 • Produkt Modeli F1
 • Bluetooth Version Bluetooth 5.0
 • Protokolli Mbështetje HSP / HFP / A2DP / AVRCP
 • Largësia e lidhjes20M pa pengesa
 • Kohëzgjatja e muzikësTransmetoni vazhdimisht për rreth 4 orë
 • Ndjeshmëri 120 + / 5dB
 • Ora gatishmërisëGjatë orëve 40 (kufje)
 • Ora Charge Rreth minutave 25
 • Njësia e Hornit Njësia 6mm e madhe e diafragmës
 • Product Pesha 158.3 * 74.8 * 8.8 mm4.7g / kutia e karikimit: 60.5g
 • Kapaciteti bateri  3.7v / 1500mAh                        Masat 55.8 * 55.8 * 35.5m m                        Përdorni Produkte Bluetooth mundësoi PC / Smartphone / Tablet

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Pyetjet e shpeshta
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.