Bateri m 700mAh Key Tastierë Virtuale OM 128 MB ROM

W7609 qëndron midis një telefoni me tipare dhe një smartphone. Ai përmirësuar dizajnin tradicional të tastierës dhe erdhi me tastierë virtuale, por në të njëjtën kohë sjell disa veçori të përparuara, si përkrahja për VoLTE, OS i avancuar.
Për nevojat e fotografisë dhe videografisë, ekziston një 0.3MP revole me kamerë të pasme. Në hapësirën ruajtëse, W7609 strehon një memorie të brendshme të 128GB. Foleja e jashtme e memories mund të lexojë çdo kartë microSD deri në 128GB.

                Specifikim
                        Rrjet
                        3G
                        PCBA
                        MT6276
                        Shfaq
                        2.0 inç QVGA
                        Bandë
                        850 / 2100Mhz Ose 850 / 1900Mhz opsioni 900 / 2100Mhz
                        kujtim
                        64 MB + 128 MB
                        Kamera
                        0.3 MP
                        Folës
                        Kryetari i dyfishtë: Kryetari me zë të lartë
                        Bateri
                        700 mAh
                aksesorë
                        kuti
                        1 pc
                        Ngarkues
                        1 pc
                        kufje
                        1 pc
                        Bateri
                        1 pc
W7609, është një nga telefonat më të lirë të tastierës virtuale në tregun aktual.
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.