6.3 inç Screen Drop

Si një pikë uji në ekran, çdo ekran i ndritshëm është një përvojë plotësisht e re. Ekrani i plotë me 6.3 inç ju lejon të provoni një fushë vizuale më të gjerë. Në lojëra dhe video, përmbajtja tregon më shumë, dhe telefoni është ende i vogël dhe i lehtë.

Huawei Mate 30
3D Glass lakuar

Mbulesa është xhami i lakuar 3D, kështu që pikat e ndritshme do të shkëlqejnë kudo. Mund të bëjë gjithashtu ngjyra të bukura të gradientit, gjëja më e rëndësishme është që xhami nuk ndikon në sinjalin e telefonit. TC010-Mate30 është lustruar pas 34 proceseve të tilla si lakimi i nxehtë, lustrimi dhe pjekja. Shtë më mirë se xhami i sheshtë në provën e rezistencës ndaj rënies dhe gërvishtjes.

Jetëgjatësia e baterisë 3000mah
Supersensori
Huawei Mate
Specifikat e Mate Huawei
Front 2MP + Mbrapa 5MP

Kamera përdor një zgjidhje me katër kamera Huawei Mate 1 1: 30, e cila e bën të gjithë modelin të duket më i nivelit të lartë.

Shoku Huawei
Huawei
Bateri e qëndrueshme 3000mAh

Jetë e fortë e baterisë me densitet të lartë 3000mAh, plot vitalitet. Le të themi lamtumirë nga ankthi i energjisë elektrike dhe të kënaqemi në një kohë të mirë.

Huawei Mate 2019
SIM dyfishtë + TF

TC010-Mate30 ynë mund të mbështesë karta SIM të dyfishtë dhe një kartë TF në të njëjtën kohë. Kjo është një pikë shumë e mirë e shitjes dhe ne dëshirojmë t'ju rekomandojmë të shpërndani një kartë memorie 128 GB. Përgjigja është shumë e mirë për momentin.

Huawei Mate 2020
huawei 2019
Specifikim
1: 1 Huawei Mate 30, por Cheapmimi i Lirë
 • CPUMTK6580P
 • Bandë850、900、1800、2100 (850、2100)
 • Shfaq6.3 inç, HD +, Ujë uji
 • kujtimROM 2GB RAM + 16GB
 • Bateri3000MHA
 • FMPo (Radio me valë FM)
 • funksionBT, etj
 • Port5pin USB, 3.5 fole audio
 • Ngjyra Zi, Red, Blue, Silver, Vein

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

FAQ
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.