● Tabela inç 7 ● Çmim i ulët i ulët ● ROM 4GB ●

Tableti 706 është si një iPad më i zëshëm, më i lirë i iPad Mini 4, i cili shkon me Android. Tableti elegant, ka një ngjashmëri të mrekullueshme me iPad Mini 4 në dizajn, dhe performanca e tij është po aq e fuqishme, megjithatë tableti ka altoparlantë më të mirë dhe çmime më të lira - $ 24.
Tabletat janë të shkëlqyeshme për konsum mediatik (aka shikuar hella të Netflix), kështu që nuk është për t'u habitur që 706 me emrin fjalë për fjalë është një nga modelet më të mira miqësore për shikimin e shikimit të gishtave përreth.

                Specifikim
                        Rrjet
                        3G
                        CPU
                        MTK6572 
                        Shfaq
                        7.0 inç
                        Bandë
                        GSM + WCDMA
                        kujtim
                        512 MB + 4 GB
                        Kamera
                        0.3 MP + 0.3 MP
                        OS
                        Andriod 4.4.2
                        Bateri
                        2500 mAh
                        zgjidhje
                        HD (1024X600)
                        Masat
                        * 188.8 108.6 10.3 mm *
               
                aksesorë
                        kuti
                        1 pc
                        Ngarkues
                        1 pc
                        kufje
                        1 pc
                        USB
                        1 pc
                        Bateri
                        1 pc
Tableta 706, ka një dizajn stylis dhe ekran 7.0 HD në një pjesë të çmimeve të rregullta.
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.