Përkthim i saktë i inteligjencës artificiale
Përkthyesi i gjuhës në kohë reale
AI

Përkthyes

112

Përkthimi i gjuhëve

% 95 +

Shkalla e saktësisë

Tre

Motorët e zërit

Udhëzues inteligjent turne

Pajisja e përkthyesit në kohë reale

Google

Google Translate

IFLYTEK

Perkthe

microsoft

T2 vjen në 112 gjuhë të përkthyera, mundësia e komunikimit në botë. Duke përfshirë por jo të kufizuar:
Përktheu Anglisht në Spanjisht
Pse keni nevojë për një Përkthyes T2
Arsyeja 1: Përkthim fotografish

Kur hani në një restorant jo-vendas, jeni në humbje ndërsa shihni gjuhën e huaj në menu. Mos u shqetëso, përkthyesi T2 mund të përkthejë tekstin në figurë, kështu që ju të keni një vakt të mirë.

Përkthejeni Spanjisht Në Anglisht
Arsyeja 2: Teksti & Përkthimi Jashtë linje

Imagjinoni që ju dhe klienti nuk e kuptoni gjuhën kombëtare të njëri-tjetrit, por ju duhet t'i dërgoni një dokument atij, çfarë duhet të bëni? Përdorni përkthyesin AI T2! Mund të transferojë Zërin në Tekst dhe ta ruajë në PC si skedar. Përkthimi jashtë linje i kinezishtes, anglishtes dhe japonishtes. Alwaysshtë gjithmonë i zbatueshëm kudo që nuk ka rrjet.

Pajisja e përkthyesit
Arsyeja 3: Edukimi AI

Kur hani në një restorant jo-vendas, jeni në humbje ndërsa shihni gjuhën e huaj në menu. Mos u shqetëso, përkthyesi T2 mund të përkthejë tekstin në figurë, kështu që ju të keni një vakt të mirë.

Pajisja e Përkthyesit të Gjuhëve
Arsyeja 4: Zgjidhja e pengesave të gjuhëve të ekspozitës

Kur hani në një restorant jo-vendas, jeni në humbje ndërsa shihni gjuhën e huaj në menu. Mos u shqetëso, përkthyesi T2 mund të përkthejë tekstin në figurë, kështu që ju të keni një vakt të mirë.

Pajisja e përkthyesit të zërit
Sa i fortë ishte një përkthyes T2
Ndarja e nxehtë

Rrjeti i nxehtë mund të shpërndahet lirshëm në celular dhe fletore.

Pajisja Google Translator
Parametrat Hardware
Chipset

MTK6737

RAM

RAM 8 GB + RAM 1 GB

Gjuhët Online

112

Gjuhë offline

Kinezisht Anglisht Japoneze

Size (mm)

118 * 50 * 12.5

Port

Mikro 5pin

LCD

3.1 prek shumë qelizë

Kufje

3.5mm

Networking

WIFI / 4G

Kamera

Pixel 5.0M

BT

BT4.0

Bateri

1450mAh

Chipset

MTK6737

RAM

RAM 8 GB + RAM 1 GB

LCD

3.1 prek shumë qelizë

Kufje

3.5mm

Gjuhët Online

112

Gjuhë offline

Kinezisht Anglisht Japoneze

Networking

WIFI / 4G

Kamera

Pixel 5.0M

Size (mm)

118 * 50 * 12.5

Port

Mikro 5pin

BT

BT4.0

Bateri

1450mAh

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i Certifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

FAQ
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.