Mësoni rreth ekipit tonë

James Chan

CEOAi ka shumë vite përvojë në industrinë e lëvizshme dhe është përgjegjës për prodhimin e përgjithshëm të artit të Neway.

Gary Cheung

Produkt MenaxherAi ka qenë menaxher i përgjithshëm i markës për vitet 10. Ai përdor përvojën e tij të gjerë për të zhvilluar ide inovative.

Geoff Hwang

Inxhinier ShefiGeoff ishte inxhinier kryesor në Neway dhe shpesh u kërkohej të bënte një lloj mrekulli inxhinierike.

Rose Tsang

Sales ManagerPërvoja e saj e pasur si kurator është shumë e dobishme për të kuptuar nevojat e klientëve të personalizuar ODM & OEM.

Emma Lee

Sales ManagerAjo ka një gamë të gjerë përgjegjësish dhe është kryesisht përgjegjëse për t'i shërbyer klientëve tanë në MB.

Carrie Tsai

Sales ManagerKy specialist i trajnuar profesionalisht ndihmon kompanitë të menaxhojnë shitjet e tyre dhe departamentet e menaxhimit të projektit. [email mbrojtur]
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.