Smart Phone
Pop Up F1
Kamera pop-up, Kamera Triple, ROM 256 GB, Bateria 4000mAh
TC010-Mate30
1: 1 Huawei Mate 30, Pricemimi Super i Lirë, Bateria 3000mAh
FlexPai i palosshëm
Telefon i palosur, Kamera 7.8, Kamera 20MP, Snapdragon 855
P30 Pro
6.3 inç Ekrani i Ujit, 1: 1 Huawei, Jo Kërkesë MOQ
A900
Notch Drop Drop, Bezel-less, Android 9.0, 6.088 "HD
P136
Telefon me çmim të lirë, telefon me çmim më të mirë, 5.99 '' me MTK6580M
NG 9
3D HD Video, Pamje 3D pa syze, RAM 6GB, Ekran i pafund
P118
Ultra-Low Pirce, Mbrapa e Rritshme, Tregu i Big Smartphone
N-XR
Gjurmë gishtash, 5MP + 13MP Dual Camera, bateri 2600mAh
R17
Ngjashëm me OPPO, Mobiles me ekran të gjerë, Jeta më e mirë e telefonit në telefon
A600
Mobiles gjurmët e gishtave, 18: 9 Phones, 4GB RAM, Vizioni i Plotë
Q570
Tastiera Vitual, 18: 9 Phones, SPK e dyfishtë, Octa Core
L6212 +
Android 8.1, 6.19 inç, 3D Touch, Dizajni i Paraqitur Origjinal Privat
L5510 +
Telefonat më të mëdhenj, Okta-core, 2.5GHz, Andriod 8.1
A700
Andriod 9.0, 19: 9, Bateri 4100mAh, 2.3GHz
S2 PRO
Phones Android (Android 7.0), Telefon me bateri më të gjatë (5100 mAh), Bezel më pak
LA200 +
Autoriteti i Android, Usb Type-C, jeta më e mirë e telefonit në telefon
Tabletë 706
Tableti më i mirë Android, Widescreen mobiles, çmim super i ulët
CJ-L558
Kamera më e mirë e Pixel, celularët me ekran të gjerë, jeta më e mirë e telefonit në telefon
ONE
Top Smartphones, Okta-core Phones, 4GB RAM, Andriod 8.1
A59
Mobila RAM 4 GB, 64 GB Mobile, Raporti 18: 9, Bateria më e gjatë e celularit me bateri
A60
Mobiles gjurmët e gishtave, 18: 9 Phones, 4GB RAM, Octa Core
H6
4.5 "FW-IPS, I papërshkueshëm nga uji, Multi-languages, Dual Card
S5998
MTK6750, Octa Core, 1.2Ghz procesor, Android 8.0
A2
7.0 Nougat Android, 5.7 "HD + IPS, Dizajni i Paraqitur Origjinal Privat
R11-IPX
2G / 3G / 4G, ID IPX, Android 6.0, 5.0 "FWVGA, çmim i ulët
C608
Dizajn unik, Dual Sims, 6.0 inç, MT6750, Bateri 5000mAh
S9 +
5.99 inç, 18: LCD 9, gjurmët e gishtave (Reverse), Gestures Floating Window, Iris Unlock
N405
3G, WVGA 4.0 inç, RAM 512MB + ROM 4 GB
C5501
4G, Octa-Core, Nano-injeksion me injeksion metalik, 4000 mAh
R11
markë e famshme e markës, Android 6.0, 5.5 inç HD, bateri 2300 mAh
IPX
3G, Android 6.0, 5.7 inç 18: 9, 1 GB RAM + 16 GB ROM
W4008
IP 67 i papërshkueshëm nga uji, CPU Quad Core, 4.0 "ekran WVGA TN, bateri 1450mAh
R1
Android 7.0, LTPS me IPS Screen, 5.5 HD, gjurmët e gishtit të pasmë
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2023 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.