S5 Gimbal

Flisni për bukurinë tuaj

Shiko videon Blej tani

Si funksionon një gjymtyrë
Material special, i qëndrueshëm dhe i lehtë

S5 miraton material të përbërë polimer dhe modelimin e strukturës ergonomike. Ndërsa siguron ngurtësi strukturore, rezistenca dhe funksionaliteti i saj në pasqyrë reflektohen në mënyrë të përkryer.

3 bosht Gimbal
Farë është një Gimbal
Fotografia e humbjes së kohës, Filtra të shumëfishtë

S5 Gimbal fotografi e integruar në kalimin e kohës dhe filtra të shumëfishtë, ndërrimi i funksionit të modalitetit të fotografimit dhe funksione të tjera, lehtë mund të luani një shumëllojshmëri të kamerave të lezetshme, të bëheni drejtor në sekonda.

Si funksionon Gimbal
Njohja e fytyrës, Ndjekja e bllokimit të objekteve

S5 Gimbal jo vetëm që mbështet përcjelljen e fytyrës, por gjithashtu mbështet edhe ndjekjen më të ndërlikuar të objektit të objektit, përcaktimin e objektivave me saktësi dhe çlirimin e duarve.

Stabilizuesi i rregullatorit të tensionit

Nëpërmjet funksionit panoramik të xhirimit në APP, S5 Gimbal mund të qep automatikisht fotot e marra në një foto panoramike përmes bashkëpunimit me softuerin.

Farë është një bosht 3 aksesh
Si funksionojnë gimbalët
Ndërrimi falas
Shfrytëzoni momentin
Furnizimi i energjisë me dy drejtime, jeta e baterisë pa shqetësime

MICRO USBUSB

Si funksionojnë Stabilizuesit e Kamerës

Stabilizimi i boshtit Gimbal

Përkufizimi Gimbal
Funksioni i tasteve:

AButonat e Joystick: Kontrollon lëvizjen e krahut Gimbal S5 dhe mund të rregullojë shpejtësinë e funksionimit përmes funksionit unik të APP-së.

BON / OFF: Shtypni dhe mbani për të aktivizuar ose fikur; prekni dy herë për të ndërruar kamerat e përparme dhe të pasme; trokitje e lehtë trefishtë për të ndryshuar funksionin e kamerës dhe funksionin e kamerës.

CButonat e modalitetit: keyelësi i kaloni në modë.

Mashtrimi me tre akse
S5 Lista e Produkteve Gimbal

1S5 mikpritës Gimbal

2Kuti paketim

3Kablloja e tarifimit

4Udhëzime

5Lanyard anti-fall

Gimbali 3-aksesh
Specifikim
Flisni për bukurinë tuaj
 • Këndi i pjerrësisë (i përkuljes)325 °
 • Këndi i rrotullimit160 °
 • Këndi i planifikimit330 °
 • payloadMadhësia maksimale SmartPhone 6 inç, 250g
 • Kënd i kontrollueshëm i katranit+ 155 ° / -155 °
 • Këndi i kontrollueshëm i rrotullimit+ 30 ° / -30 °
 • Kënd pan i kontrollueshëm+ 155 ° / -155 °
 • Pesha e ngarkesës75 ~ 250g
 • kapaciteti i baterisë10 12-orë

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i Certifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

FAQ
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porositjen e mostrës para një porosie të madhe. Si normale. Kemi disa kampione në stok të secilit model. kështu që do ta dërgojmë porosinë e mostrës brenda 5 ditëve të punës.

 • Q3: A do të ofroni një mostër falas para porosisë?

  : Në përgjithësi, për klientët e rinj duhet së pari të paguani për mostrën. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekrani fillestar, paketa e personalizuar, instalimi paraprak i aplikacioneve, etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1-vjeçare për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo-artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato përsëri për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.