ARRITJE TË REJA

Faleminderit shumë që vizituat këtë faqe dhe i kushtuat vëmendjen smartphone-it tonë S2 PRO. Këtu, ne jemi të kënaqur të njoftojmë se, NEWAY ka pasur R&D disa telefona për të zëvendësuar S2 PRO, për të përmbushur më nga afër nevojat e biznesit tuaj. Shihni fotot më poshtë për më shumë informacion.

GQ3081

Waterdrop

Helio P35

4 + 64GB

5800mAh

GQ3080

Waterdrop

MT6761VWB

3 + 3GB

3200mAh

GQ3082

IP69K / IP68

MT6761VWB

3 + 3GB

4400mAh

GQ3071

IP69K / IP68

Helio P60

4 + 64GB

4400mAh

Kliko këtu për të shkarkuar specifikimet e tyre të plota ose për të dërguar kërkesat tuaja [email mbrojtur]

Shkarko

Përpunimi i energjisë

S2 PRO ka fuqinë e përpunimit të kërkuar nga çdo përdorues me nevoja të shumëfishta. Së bashku me procesorin 2.5GHz Octa Core, S2 PRO është e pajisur për performancë të pandërprerë dhe të efektshme. Me 128GB memorie të brendshme të çiftuar me 6GB RAM, sigurohuni që të keni kapacitet më të madh të ruajtjes.
Processor 2.5GHz
Memorje e brendshme 128GB
RAM 6GB
Bazat e vërteta 8
Octo Core Smartphone S2 PRO

Ekran i pafund

S2 PRO u ndërtua me një ekran 5.99 "FHD + 18: 9 Curved Glass për të siguruar një prezencë teatrale në ekran për të gjitha filmat dhe fotografitë tuaja. Me 1080 * 2160 pixel rezolutë, S2 PRO do të lërë çdo përdorues pa fjalë. Sigurohuni që të gjitha fotografitë tuaja do të kenë qartësi jashtëzakonisht të mprehtë dhe ngjyrime të gjalla.

Koha e fotos

S2 PRO ka një kamera 16 Megapixel + F2.0 për të kapur çdo foto, nga çdo kënd, në çdo gjendje të lehte me detaje dhe qartësi të pacenuar. Çdo portret i vetëm do të jetë asgjë më pak se nota profesionale.
16MP Megapixel
F2.0 aparat fotografik
Bezel-less Smartphone S2 PRO

Bateri Super

Ngarkimi i baterisë gjatë ndërprerjes së punës ose kohës së lirë do të ekzistojë. Bateria super 2mAh / 5100V e S4.4 PRO siguron që smartfoni juaj ka më shumë lëng të mjaftueshëm për të gjitha aventurat tuaja të përditshme. Paketuar me një ngarkues të shpejtë 5V / 2A, PURE VIEW mund të ngarkohet plotësisht në më pak se 2.5 orë.
Jeta më e gjatë e baterisë Smartphone S2 PRO

Hape fytyrën

S2 PRO përdori algoritmin më të avancuar për të shpenzuar procesin e zhbllokimit (0.1-0.3s). Është mjaft i sigurt dhe i shpejtë. Për më tepër, është projektuar për të punuar brenda, në natyrë, madje edhe në errësirë.

Funksioni NFC

NFC (Near Field Communication) është një teknologji e lidhjes pa tel që siguron komunikim të lehtë, të sigurt dhe të shpejtë. NFC është një metodë e komunikimit privat me rreze të ngushtë që luan një rol të madh në fushat e kontrollit të qasjes, transportit publik dhe pagesës së celularit.
Funksioni NFC Smartphone

Paketimi & Transporti

Kur Neway po paketon produktin, ne përdorim qese flluskë, qese elektrostatike dhe qese vakumi për të përfunduar dhe paketuar pastaj me një kuti të jashtme. Nëse kutia e jashtme e madhe nuk është e plotë në kohën e dërgesës, ajo do të mbushet me materiale të buta për të siguruar që nuk do të ketë vende të lira brenda asaj lëvizjeje shkakësuese gjatë transportit.
Telefonat e Sigurisë së Paketimit
Specifikim
128GB ROM (Tipi: në një formë të ngjashme me iPhone X)
 • Rrjet4G
 • CPUHelio P25, 8x Cortex-A53, 2.5GHz, 16nm FFC
 • BandëLTE FDD: B1/B3/B7/B20/B2/B5/B8/B12/B17/B19
 • Shfaq5.99 inç
 • kujtimRAM 6GB + ROM 128GB
 • KameraKamera e pasme: 13MP, 5MP F2.0 + Kamera e përparme: 16MP F2.0
 • Bateri5100mAh
 • OSAndriod 7.0
 • funksionNjohja e gjurmëve të gishtave, zhbllokimi i gjurmëve të gishtave, FM, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi
 • dimension158.3 74.8 * * 8.8 mm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Pyetjet e shpeshta
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.