Përkthyes në kohë reale

Përkthyesi TM02

- Përkthyes zanor me shumë gjuhë në kohë reale

- Regjistrues audio profesional në ekran 2.4 "

- Përkthimi i gjuhës 42

- Pajisja WIFI

Koha e përkthimit: 60 sec
TM02 është një përkthyes me zë të mençur, një fjalim në kohë reale interaktive përkthyes që mund të përkthejë anglisht, kinezisht, japonisht dhe më shumë se 40 gjuhë të tjera për mësim, udhëtime, biznes dhe takim. Duke përdorur teknologjinë inteligjente të njohjes së fjalëve, mund të përkthehet tingulli i rëzimit në tekst dhe njëkohësisht të transmetojë në dalje zanore. Cilësi e qartë e zërit, pa zhurmë dhe e lehtë për t'u kryer, një asistent i përkryer i përkthimit të gjuhës.
Përkthyesi i shumë gjuhëve

Sistemi TM02 mbështet gjuhët e mëposhtme 42

Përkthimi në kohë realePërkthyesi HandheldPërkthyes i gjuhës në kohë realePërkthyes të gjuhëveMulti TranslatePërkthyes i gjuhës elektronikePersonal TranslatorPërkthyes DigitalGjuha e zgjuarPërkthyesi InteligjentZenkryptBudlang TranslatorPërkthyes në kohë realePajisja e InterpretuesitTexttranslationPërkthimi i makinaveLaugage TranslaterPërkthyes i Insane LanguagePërkthimi në kohë realePërkthimi MachineVegël për përkthyesKoha TranslaterPërkthimi i kohës francezeKoha reale e përkthimit

Përkthimi i Sesionit

Pajisja do të përkthejë automatikisht fjalimin e homologëve tuaj në gjuhën që keni caktuar. Gjithashtu, fjalimi juaj do të përkthehet në gjuhët e tij / saj gjithashtu.

Traductor Multi

Regjistrimi me definicion të lartë

Adpot dual-silicon-MIC ofrojnë stereo HIFI të arritur regjistrimin me definicion të lartë.

Cilësimet e luajtura të humanizuara

Mbështetni repaly e regjistrimit, grupin e shpejtësisë playign, herë përsëritje dhe boshllëqet.

Përgjigje e shpejtë

Cilësia e zërit të pastër dhe pa zhurmë, shkalla e saktë e transkriptimit mund të arrijë 95%, kohën e përkthimit brenda 60s, mjaft si një ndihmës stenografi.

HD ekran, interface cool

Realizoni ndërveprimin e ekranit me prekje, funksionimin më të lehtë dhe ndërveprimin miqësor të përdorimit.

Fuqia e baterisë

Karikimi i baterisë tuaj ndërsa ndërpret punën ose kohën e lirë nuk do të ekzistojë. Super bateria TM02 siguron që makineria juaj ka më shumë se lëng të mjaftueshëm për të gjitha aventurat tuaja ditore. Paketuar me një Karikues të Shpejtë, TM02 mund të karikohet plotësisht në më pak se 2 orë.
Përkthimi i gjuhës

1200mAh

Kohëzgjatja e Super-Long Standby

25Ditë

Koha e pritjes

2H

charding plotë

8H

Koha e punes

Skenarët e Aplikimit

Me mikrofon / altoparlant të ndjeshëm dhe besnikëri do të mbledhë qartë atë që thoni dhe pajisja do ta përkthejë atë në gjuhën e synuar në një saktësi shumë të lartë. Nuk ka shqetësime rreth zhurmave nga partia, ekspozita apo raste të tjera.

Përkthyesit Digitalstudim
Përkthimi i makinësPazar
Kutia e PërkthyesitPunë
Përkthyesit Portableudhëtim

Dizajn unik

I vogël dhe exquiste, i lehtë për t'u kryer TM02 nuk është vetëm një produkt i hollë, por gjithashtu ka një dizajn unik, dizenjimi i veçantë i mignon dhe tërheq vëmendjen.

Përkthyes i Portativ

Karakteristika të fuqishme

Sinjal i fortëPërkrah WIFI
Magazinim i madh4GB RAM + 4GB ruajtje ROM inbulit
Ngrini gjatë baterisëkoha e gjatë e gatishmërisë, orët e përkthimit on-line të 24
Përkthyesi i gjuhës së vërtetë
Specifikim
TM02 (Trait: Real Time Translator)
 • Media Tek. incMTK chip inteligjent
 • Specifikimet LCD2.4Inch HD
 • BlicRAM4GB + ROM4GB
 • Kapaciteti bateri1200 mAh
 • Wi-FiIEEE 802.11 b / g / n
 • Platform SoftwareAndroid 4.4
 • Stili i InterfaceGoogle
 • Gjuhe38 + Përkthimi interlingual, përmirësim i lirë më vonë, mbështetje për përmirësimin automatik të rrjetit OTA
 • Koha e përkthimit60 sek
 • Modaliteti i përdorimitShërbim i pavarur
 • Mënyra e rrjetëzimitWIFI
 • Shkalla e saktësisë95% Mbi të
 • dimension145.5 54.8 * * 14.6 mm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Pyetjet e shpeshta
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.