6.53''

Ekrani i pafundësisë-0

Ekrani i kinemasë që futet në dorën tuaj. Ekrani i jashtëzakonshëm 6.53 ”me pamje të plotë 2340 * 1080 FHD + ju tregon një përvojë më të gjerë, më zhytëse të shikimit, nga lojrat, rishikimi i videos deri te leximi.

Rrëshqitni telefonat

Shfaqet

Kamera

Kamera e përparme 16MP shfaqet automatikisht në një kohë të shkurtër kur merrni selfie dhe tërhiqeni kur të keni mbaruar, gjë që arrin një ekran plotësisht të plotë dhe kap portretin tuaj në një mënyrë të lezetshme.

Përplasjet e telefonitTelefon Pop KamerPop Up Në Telefon
Celularë Pop UpFlip Kamera256GBROM 256GB8GB RAM

16MP

Kamera treshe

Kamera kryesore ultra e qartë 16MP do të kapë detaje të shkëlqyera dhe qartësi kristalore në situata ditore, së bashku me kamerat e trefishtë të pasme janë asistentët tuaj të aftë për kryeveprat e fotografisë.

4000mAh Li-polimer

E pajisur me një bateri të fuqishme 4000mAh, F1 mund të mbështesë thirrje të vazhdueshme8 për 40 orë, dhe të shpëtoj nga banka e energjisë dhe të përqëndrohet në detyrat tuaja të përditshme ashtu siç dëshironi.

4000

Micro SD 256 GB
Kamera treshe

Magazinimi Maks

256GB

Mbani të gjitha kujtimet tuaja të paharrueshme me ruajtjen e madhe 256 GB. Ndërsa RAM 6 GB siguron në mënyrë efikase funksionimin e qetë edhe kur funksionojnë shumë aplikacione.

Telefon trefish kamerash

RAM:

3/4/6 / GB(Optional)

ROM:

32/44/128/256 GB
(Optional)

Ngjyra epike për një telefon epik

16MP

rozë

Micro SD 512 GB

blu

Telefonat e kamerave 16MP

e gjelbër

Specifikim
Smartphone i hollë me ekran të plotë me nivele super të hollë
 • Rrjet4G LTE FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20
 • CPUMTK6771 tetë bërthama
 • Shfaq6.53 "FHD
 • kameraFront 16MP FF + Pasme 16MP AF + VGA + VGA
 • zgjidhje 2340 * 1080 Laminimi i plotë
 • Bluetooth5.0
 • Finger PrintPo
 • Kapaciteti bateri4000mAh
 • Madhësia (mm)161.8mm * 76.7mm * 9.2mm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

FAQ
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.