Huawei P30 Pro
P30 Pro
Huawei P30
Ujë uji P30 Pro
Ujë uji P30
Huawei Mate 30
P30 E Zezë
Huawei P30 Blu
Huawei P30 E zezë
Ujë uji P30 PR0

$ 49.00 USD $ 57.65 USD

Pricemimi i lirë me 1: 1 Huawei Të dizajnuara që zgjedhin të drejtën e ngjyrave të ndryshme, dhe procesin OEM.

COLOR SELECT
Icingmimet më të mira
P30 PRO

(4G, 2 + 32GB)

CPU: Band: Screen: Memory: Kamera: Bateria: materiali:
MTK6737, katër bërthama GSM: B2_3_5_8 + WCDMA: B1_2_8 6.3inch, Ujë uji 2GB + 32GB Fronti 2MP + F / 2.0, Pasme 5MP + F / 1.8 3000mAh Aliazh zinku, xhami i mbuluar me shpinë të nxehtë
$ 68.50 USD
P30 PRO

(3G, 2 + 16GB)

CPU: Band: Screen: Memory: Kamera: Bateria: materiali:
MTK6580, katër bërthama GSM + WCDMA2100MHZ   6.3inch, Ujë uji 2GB + 16GB Fronti 2MP + F / 2.0, Pasme 5MP + F / 1.8 3000 mAh Aliazh zinku, xhami i mbuluar me shpinë të nxehtë

$ 49.00 USD

PC-të 2-99

$ 47.00 USD

PC-të 100-9,999

$ 42.70 USD

> 10,000 PC

Me shumicë Huawei P30
Mbështet Bleni Vetëm dhe Shitje me pakicë

Neway faleminderit për mbështetjen ndaj jush dhe për të promovuar produktet tona të reja. P30 PRO mund të blihet me pakicë, dhe sasia minimale e porosisë së OEM është 100 njësi në vend të 3000 njësive. Kjo do të thotë që ju mund të personalizoni logon dhe animacionin boot vetëm me 100 njësi, për të provuar tregun tuaj me kosto minimale.

Karakteristikat kryesore të P30 Pro
 • Ekrani i plotë i pikës së ujit 6.3 inç

 • Në gatishmëri të gjatë 3000mAh

 • Procesori MTK6580P

 • RAM 2GB + ROM 16GB (Shtesa në 3 + 32GB)

 • Sistemi Andirod 5.1

 • Shitur veç e veç, OEM MOQ 100 copë

Uamimi Huawei P30 Pro
Ekrani i plotë 6.3-inç

Pavarësisht nëse është duke luajtur lojëra, duke shikuar video ose duke lexuar, ekrani i plotë 6.3 inç siguron përvojë gjithëpërfshirëse, vizuale, cilësi të qartë fotografie dhe ngjyra.

Rishikimi Huawei
Procesori i shpejtë MTK6580P

Performanca e përgjithshme është përmirësuar shumë në krahasim me gjeneratën e mëparshme të patate të skuqura, shumë APP të drejtuar në të njëjtën kohë, gjithashtu mund të mirëmbajnë sistemin me shpejtësi të lartë, performanca e përpunimit grafik është përmirësuar në krahasim me patate të skuqura të gjeneratës së mëparshme.

Shqyrtime të telefonit Huawei
Rishikimi Huawei P30 Pro
Kartë SIM e dyfishtë, mbështet T-card

Pritja e dyfishtë e kartës SIM, slota e kartave nuk bën dallimin midis kryesores dhe vesit, duke mbështetur rrjetet kryesore të transportuesve të komunikimit 50 në botë.

Shqyrtime të telefonave Huawei
Në gatishmëri të gjatë 3000mAh

Si familje e smartphone, duke shikuar video, duke biseduar në Facebook, duke dëgjuar muzikë, këto janë të gjitha duhet të ketë disa gjëra. Me energji elektrike, luani telefonin gjatë gjithë ditës. Telefonat celularë janë si aftësia e njerëzve, mos harroni t’i ngarkoni natën.

Ngjyra ajo që kemi përdorur është një version gradient me një ngjyrë vjollcë në fund dhe pastaj gradualisht kthehet blu dhe e bardhë drejt majës. Si dhe P30 Pro ka versione të zeza dhe blu. Këtu mund të zgjidhni përshtatshmëri të ndryshme ngjyrash, dhe predominimi i OEM.

Kamera Huawei P30 Pro
P30 Pro Huawei
Bleni Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro T Mobile Shqyrtimi i telefonit Huawei
Specifikim
P30 PRO
 • ModelP30 Pro
 • Mbulesa e pasme3D Glass lakuar
 • OSAndriod 5.1
 • Patate të skuquraMTK6580P
 • KameraFronti 2MP + F / 2.0, Pasme 5MP + F / 1.8
 • PODual Nano SIM
 • Size Screen6.3inch, Ujë uji, HD
 • kujtim2GB + 16GB / 2 + 32GB
 • Kapaciteti i baterisë3000 mAh
 • dimension175 * 97 * 47mm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

FAQ
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.