P136

Telefonat më të mira

Shpejtësia që ju nevojitet, çmimi që dëshironi

MTK6580M

Bëni më shumë, më shpejt

Deri në ROM 16GB, Big Storage

Ndani më shumë, qëllojeni

Kamera dyfishe 2 + 2 MP

Kapni më shumë, më lirë

Çmimi është i drejtë

Shfletoni më shumë telefona absurdisht të lirë që janë të ngjashëm me P136

P135

Një jetë më e lehtë është vetëm një shtytje larg

Smartphone me buxhet më të mirë

5.5 inç

MTK6580M

ROM 1GB RAM + 8GB

P137

Shiko më shumë, bëj më shumë

Smartphone me çmim më të mirë

5.5 inç

MTK6737

ROM 3GB RAM + 32GB

P138

Hapi deri në një telefon më të mençur

Telefonat me buxhet më të mirë

6.26 inç

MTK6737

ROM 3GB RAM + 32GB

Kur bëhet fjalë për telefona të lirë, të mirë, ne me të vërtetë po jetojmë në një botë me bollëk. Kostot kanë rënë dhe softueri po bëhet më i mirë, që do të thotë se telefonat e lirë do t'ju shërbejnë mirë. Mbi të janë telefonat kryesorë të lirë që duam.

PROJEKTI DHE PERFORMANCA

Përsosmëri

Arti është një proces i përsosjes, duke hequr gjithçka që është e padëshiruar derisa të jeni lënë me diçka të pastër, por të fuqishme. Eksploro shtresat e P136 këtu.

Telefoni më i mirë i buxhetit
Smartphones lirë
Smartphone me çmim më të mirë

KRYESORE E PREMINUMIT

Skulpturuar nga një bllok i vetëm alumini, Nokia 5.1 kalon nëpër një proces përpunimi të saktë për të arritur pamjen e saj të rafinuar. Nga këndet e bukura të rrumbullakëta deri në mënyrën e përsosur që i përshtatet në dorën tuaj, çdo detaj tregon një përkushtim për zejtari me cilësi të lartë.

Bërë nga një bllok i

alumnum

Smartphones lirë

Një profil i ngushtë

SOFTUERI: OS

Android 6.0 (Opsionale)

Ngarkuar me Android 6.0, P136 është aq efikas sa është i fuqishëm. Ajo mund të kuptojë preferencat tuaja, Android 6.0 rrobaqepëson një përvojë përdoruesish që vetëm sa merr më mirë me kalimin e kohës.

E fundit më e gjatë nga ngarkimi për të ngarkuar me Baterinë Adaptive.

Aplikacionet e Aplikacioneve ju ndihmojnë të bëni gjërat me shkurtesat në bazë të rutinave tuaja.

Fletët ju vendosni një prekje nga aplikacionet e rekomanduara kur ju keni nevojë më së shumti.

Telefonat më të mira

HARDWARE

Performanca e personalizuar (OEM)

Procesori brenda p136 shkon pa probleme nëse jeni duke dërguar mesazhe, duke shfletuar, lojrave ose duke kaluar nga të tre. Ju gjithashtu mund të zgjidhni RAM, storage dhe madhësinë e kartës MicroSD që ju shërbejnë më së miri.

Smartphone më i lirë

ELEGANCA MAGNIFICENT

5.99 '' është projektuar pikërisht për t'ju dhënë një eksperiencë më të gjerë dhe më të mirë shikimi me ngjyra të ndritshme që ndriçojnë në çdo mënyrë.

Detaje

P136

Jashtë

IPS + 5.99 '' me raport 18: 9

Kamera e pasme automatike e 2 MP

2 MP kamera e përparme

Dizajni unibody i qëndrueshëm alumini

E disponueshme si SIM e dyfishtë

Telefonat me buxhet më të mirë

Colors

Brenda

40% më e fuqishme se gjenerata e mëparshme

Android i sigurt dhe i përditësuar (opsional)

MTK6580M

1 GB RAM me ruajtje 16 GB (Opsionale)

Mbështetja e kartës MicroSD deri në 128 GB

                      Specifikim
                      Telefonat e lirë ende do t'ju shërbejnë mirë
 • CPUMTK6580M
 • Bandë850、900、1800、2100 (850、2100)
 • Shfaq5.99inches, SPI
 • kujtimROM 1GB RAM + 16GB
 • Bateri2000MHA
 • FMPo (Radio me valë FM)
 • funksionBT, etj
 • Port5pin USB, 3.5 audio jack
 • Ngjyra Zi, Red, Blue, Silver, Vein
                      Pyetjet e shpeshta
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.