Flash 4G / 3G / 2G flash blic LED ● SIM e dyfishtë ● 800mAh (4U)

Të moshuarit janë një grup shumë i prekshëm në këtë shoqëri dhe shpesh injorohen nga zhvillimi i shpejtë i teknologjisë së lartë. Megjithatë, gjithmonë do të ketë dikush që ruan zemrat e tyre.
Pavarësisht se si zhvillohet shkenca dhe teknologjia, gjithnjë kemi insistuar në prodhimin e telefonave celularë për të moshuarit, hyjnë në botën e të moshuarve, u kanë dhënë kujdes dhe dashuri dhe kanë përdorur mjetet e tyre për të mbajtur kontakt me botën.

Specifikim
Rrjet
3G / 4G, Double SIM në gjendje të dyfishtë
CPU
SC7701 (opsioni 4G)
Bandë
2G: GSM850/900/1800/1900
3G: WCDMA850 / 1900 ose 900 / 2100
4G: Option
Ekran
2.4 "QVGA
kujtim
128 MB RAM + 64 MB ROM
Kamera
Rear 0.08MP
Bateri
800 mAh
funksion
MP3, MP4, LED flash, gjuhë të shumëfishta
Ngjyra
Zi, Grey, Red, White
aksesorë
kuti
1 pc
Ngarkues
1 pc
kufje
1 pc
USB
1 pc
Bateri
1 pc
P123, një çmim të ulët dhe funksion me kosto të lartë funksion telefoni
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.