P118 Smartphone

Multi Specs | Ultra-ulët | Rear Colorful

Ultra-çmim i ulët Smartphone

Modeli P118 është smartphone i modelit kryesor të markës Neway në fillim të 2018. Telefoni P118 ju ofron shumë karakteristika që ju do të doni, por një nga karakteristikat më të mira është autonomia e punës - koha jashtëzakonisht e gjatë e shfrytëzimit ekstrem pa e ngarkuar telefonin smartphone dhe koha jashtëzakonisht e shkurtër për të ngarkuar maks. Me dy kamera, të dyja kanë si një tipar kryesor reduktimin e konsumit të energjisë. E gjithë kjo duhet të ofrojë siguri të përsosur të pajisjes, qëndrueshmëri dhe pajtueshmëri, si dhe autonomi serioze të baterive.

Dizajni dhe ndërto

Modeli P118 është dizajnuar dhe prodhuar mirë. Me një larmi specifikimesh. Kjo është pak më shumë se smartphone i zakonshëm, por mos harroni. P118 nuk është smartphone i rregullt. Kjo pajisje është plot me veçori që nuk mund t'i gjeni në smartphone të tjerë të rregullt. Ajo siguron cilësi të lartë dhe produkte të klasës së lartë me çmim konkurrues. P118 ofron një pjesë të vogël të pajisjeve me buxhet. Ky - me çmim rreth 30 $ - fitoi vlerësimin më të lartë nga testuesit tanë.

Telefoni i zgjuar i përparmë

Gjithmonë më i madh

SCREEN FULL në 18: 9 për një ekran edhe më të madh dhe një dizajn unik.

SLEEK DESIGN.PËRFITIM I ULËT.

Dizajni i ri i ekranit të saj do t'ju habisë. Me një hapësirë ​​maksimale të shfaqur dhe kufijtë minimalë, P118 përshtatet lehtësisht në pëllëmbë të dorës tuaj.

EKRAN I PLOTË
18: 9 SCREEN
5.7 DISPLAY
Multi Specs Smartphone

Performance

P118 është i bazuar në MTK6572, MTK6580 ose MTK6737 chipset, me kaq shumë zgjedhje që ofrojnë aq shumë karakteristika për klientët, ky chipset është i përsosur për multitasking. Ju mund të shijoni lojëra dhe aplikacione që nuk janë shumë të vështira në aspektin e grafikut. RAM është 1GB, dhe memoria e brendshme është 8GB dhe është në dispozicion të përdoruesit.

Ndërsa ky telefon $ 30 nuk është bie shumë në sy, ai ka arritur të shënojë një shumë të mirë në vetëm për të gjitha kategoritë tona të testimit. Kur të shkoni drejt asaj, është një telefon mesatare me disa ekstra të këndshme.

5.7 inç Smartphone
Kamera dyfishtë2MP
18: 9Wide Angle
Çmimi Super$ 23 26-
18: 9 Smartphone
Ekziston një ekran 5.7-inch së bashku me kamerat e pasme të dyfishtë - një është 2-megapixel dhe një tjetër 2-megapixel me kënd të gjerë. Në përgjithësi, cilësia e imazheve të marra me kamerën kryesore të pasme ishin të mira, por mbetën prapa atyre të kamerave më të mira të smartfonëve. Ka një çmim super të ulët rreth $ 25, të cilin e vlerësuam si shumë të mirë.

Kontrollet

5.7 Inç LCD | 3.55 mm Jack | Çmimet e shitjes

P118 ka një paraqitje klasike në aspektin e kontrolleve. Në pjesën e përparme, mbi ekranin vendosen kamerat, kufjet dhe ndriçimi i dritës / afërsisë. Nën ekran janë tre butona kapacitiv. Në krye të pajisjes ulet një xNUMX mm jack, ndërsa në fund është porti USB me një zhurmë-anulim mic. Në anën e majtë janë butoni lart-poshtë dhe më poshtë është fuqia. Në fundin e sipërm të pjesës së prapme është moduli i kamerës drejtkëndëshe - i pozicionuar në mënyrë qendrore, me një blic të dyfishtë të vendosur vertikalisht në të majtën. Mbi kamera është një vrimë e vogël, e cila është mikrofoni i dytë i anulimit të zhurmës. Në pjesën e poshtme të majtë është grilë Gjuha me një altoparlant të vetëm brenda.

3.5mm çmim të ulët Smartphone

Çfarë është në The Box

Neway arrin në një kuti elegante me një listë të specifikimeve themelore të modelit në anën e pasme. Në kutinë do të gjeni smartphone P'118, një udhëzues të shpejtë, një kabëll standard USB, një kufje dhe një karikues.

8GB Smartphone

Specifikimi dhe Kuotimi

Multi Specs (Shënim: Submit hetim gjatë janar 20, 2019 - Shkurt 20, 2019, çmimi preferencial do të jepet. Kuotimi OEM mund të jetë i negociueshëm)

SPEC 1

25.3222.00

 • CPUMTK6572
 • OSAndroid5.1
 • frekuencëGSM + WCDMA
 • LCD5.7 "18: 9
 • Blic512MB + 512MB
 • Kamera2.0 MP + 2.0MP / Dual Flash
 • Bateri1400mAh
SPEC 2

26.1423.00

 • CPUMTK6572
 • OSAndroid5.1
 • frekuencëGSM + WCDMA
 • LCD5.7 "18: 9
 • Blic512MB + 4GB
 • Kamera2.0 MP + 2.0MP / Dual Flash
 • Bateri1400mAh
SPEC 3

28.4125.00

 • CPUMTK6580
 • OSAndroid5.1
 • frekuencëGSM + WCDMA
 • LCD5.7 "18: 9
 • Blic1GB + 8GB
 • Kamera2.0 MP + 2.0MP / Dual Flash
 • Bateri2000mAh
SPEC 4

45.59 41.00

 • CPUMTK6737 / 39
 • OSAndroid5.1
 • frekuencëGSM + WCDMA
 • LCD5.7 "18: 9
 • Blic1GB + 8GB
 • Kamera2.0 MP + 2.0MP / Dual Flash
 • Bateri2000mAh

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Pyetjet e shpeshta
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.