● Phones Core Octa ● Features 8.1 Android ● RAM 4GB ●

A është iPhone X telefoni më i mirë këtë vit? Po. Por vetëm nga një mustaqe. ONE është aq afër (veçanërisht nëse preferoni Android), ndërsa iPhone 8 Plus i vetë Apple ju jep aq shumë nga teknologjia iPhone X pa kosto shtesë. Në fund të fundit, është ultra-dëshirueshmëria e iPhone X që e fiton atë.
Gjëja e parë që ju bie në sy rreth dizajnit është, padyshim, ekrani 5.86 inç 287PPI. Certainlyshtë sigurisht e vërtetë që ekrani skaj i skajit duket absolutisht mahnitës, si nga perspektiva e dizajnit, ashtu edhe nga pikëpamja e teknologjisë.

Specifikim
Rrjet
4G
CPU
MTK6763,16nm, Octa bërthama
Shfaq
5.86 inç
Bandë
GSM: GSM: B2 / B3 / B5 / B8
WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8
TDSCDMA: B34 / 39
CDMA: BC0 / BC1
FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B
TDD:34/38/39/40/41
kujtim
4 GB + 32 GB
Kamera
16MP FF + Kamera e Dyfishtë: 12MP AF + 5MP
OS
Andriod 8.1
Bateri
3550 mAh
funksion
Njohja e gjurmëve të gishtave, zhbllokimi i gjurmëve të gishtave, FM, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi
Masat
148.4 * 71.4 * 8.3mm
aksesorë
kuti
1 pc
Ngarkues
1 pc
kufje
1 pc
USB
1 pc
Bateri
1 pc
ONE, Përmbledhja e Neway e parave më të mira të smartfonëve mund të blejë.
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.