O

Studimi i Rastit të Smartphone DM

Smartphone NW 5

Shumica e produkteve tona ODM janë të mbuluara nga marrëveshja e konfidencialitetit që nuk na lejon të diskutojmë detaje publikisht, megjithatë, ajo që vijon ka të bëjë me një pajisje që Neway zhvilloi dhe e tregton nën vete bazuar në kërkesat e klientit tonë. Ky produkt quhet NW 5 dhe lejon 5.5 inç, VoLTE, USB dhe BT.

SPECS 360 VIEW

FACADE 360 VIEW

RAPORTET E FOTOVE

Qëllimet e përgjithshme

Ndërprerësit e vrasjes së pajisjeve duhet të çaktivizojnë komponentët e veçantë të pajisjeve në një mënyrë që softueri të mos mund t'i aktivizojë ato përsëri. Këto duhet të jenë të pranishme për:

  • Radiot
  • celular moderne
  • WIFI
  • BT
  • GNSS (GPS, Galileo, GLONASS, Beidou etj)
  • Microphone (s)
  • Kamera (s)
  • GNSS i ndarë nga baseband celular dhe CPU kryesore
  • element hardware i sigurt

specifikimet

Shfaq5 "~ 5.5", IPS TFT ose AMOLED, Rezolucioni> = 720p
CPU kryesoreNXPi. MX8M Quad
RAMPreferohet 4GB
2 KameraCilësi e mirë e pasme,> = 5M pixel, Cilësi e moderuar përpara,> = 1M pixel performancë e mirë me dritë të kufizuar
Fokus fikse3.5mm kufje dhe mikrofonin mikrofon (e)
Gjuha (s)Kryetari i celularit (HS), altoparlanti për ton zile, sinjalizues, pa folur
treguesitRGB LED me ngjyra, përpara përballë, motor me dridhje
WiFi 802.11802.11a + n, 802.11ac preferohet
Përdoreni rastinThirrje VoIP, e-mail ose mesazh i menjëhershëm
Dizajni Purism me porosi M.2 CardKartë M.2 bazuar në Redpine Signal RS9116
Blutooth> = Bluetooth 4.0, i pajtueshëm me Blutooth Smart / LE
USB Lloji CUSB-C të plotë, klient + klient, duhet të regjistroheni Purism USB VID
Bateri> 3,000mAh
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2019 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.