ODM A2 Analiza e rastit të telefonit të telefonit

Specifikimi i ODM

Trego Details

 • Çmimi njësi produkti: TBD
 • Shpenzimet e kërkimit dhe zhvillimit: TBD
 • Kushtet e biznesit: TBD
 • Zona e Klientit: Gana, Afrika Perëndimore
 • Cikli R&D: Ditët e punës së 60
  1. a. Dizajn industrial: ditët e punës të 7
  2. b. Dizajn Strukturor: 7 ditë pune
  3. c. Zhvillimi i mykut dhe prodhimi: ditët e punës të 25
  4. d R&D i pllakës amë 35 ditë pune
  5. e. Dëshmia e pajisjes materiale korrigjimi: 20 ditë pune
  6. f. Debugging prototype machine: ditë pune 15
 • MOQ: 10k

Specifikimet e produktit

BandëWCDMA(850/2100)+GSM(B2+B3+B5+B8)
ProcessorSC7701
Ekran2.4inch
RAM64MB RAM
ROMROM 128MB
Kamera0.08MP (SW2.0MP)
Bateri1450mAh
Masat55 * 127 * 13.8mm
Ngjyra Zi, Portokalli, Verdha, Kuqe
BaLanguagendPërkrahni shumë gjuhë
mbështetjeBluetooth, FM, Mp3, Mp4.
materialPlastike + Spërkatje

Vizatimi i Projektimit

Tipar i telefonit ODM

Artikuj të përgatitur

Neway Përfundoi Phone ODM Feature
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2019 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.