Bat Bateri 6000mAh ction Funksioni KTV bank Banka e energjisë

Ky është telefoni juaj i përkryer sekondar me fuqinë N50 6000mAh gati për të mbështetur ndonjë telefon ose pajisje. (Deri në ditët e 30 STAND BY POWER)
Standarti i trefishtë SIM Durueshmëria e klasës ushtarake Plus Memoria e zgjërueshme Memoria SD dhe funksioni KTV
Altoparlanti: altoparlant K Class; Band: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
Gmail, Facebook, Mesazhimi me E-mail, FM RADIO, Regjistrimi zanor me zë dhe ora e DORES

                Specifikim
                        Rrjet
                        2G
                        PCBA
                        SPD6531E
                        Shfaq
                        2.8 inç
                        Bandë
                        GSM850 / 900 / 1800 / 1900MHz
                        kujtim
                        32MB + 32 MB
                        Kamera
                        0.08 MP
                        Folës
                        Kryetari i dyfishtë: Kryetari me zë të lartë ∮50andosen36
                        Bateri
                        6000 mAh
                        funksion
                        Funksioni i Bankës së Energjisë Portal, KTV
                        SIM Card
                        SIM e trefishtë
                aksesorë
                        kuti
                        1 pc
                        Ngarkues
                        1 pc
                        kufje
                        1 pc
                        Bateri
                        1 pc
N50, një telefon të fuqishëm dhe jetëgjatësi më të gjatë të baterisë
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.