4G Wireless Router
Router OEM
Wireless Router
                                           
Icingmimet më të mira

$ 24.00 USD

PC-të 1-999

$ 23.50 USD

PC-të 1000-4,999

$ 23.00 USD

> 5,000 PC

Gëzoni Rrjetin 4G Life Anytime And Anywhere

Lidhjet 4G Wireless Router MF925 deri në 150 Mbps

Lidhjet Ethernet nuk kanë pengesa më të mëdha. XMUMXG Wireless Router MF4 ofron shpejtësi maksimale të LTE CAT925 4 Mbps përmes portit Gigabit Ethernet.

150Mbps me shpejtësi të lartë Mifis 4G Router

Mbështetni të gjitha pajisjet WIFI dhe mbulimin e fortë të Wi-Fi

Mbështet të gjitha pajisjet wifi, kompjuterët e tabletëve të telefonit celular etj., Për të mbështetur pajisje të shumta në të njëjtën kohë. Wi-Fi i përmirësuar i 4G Router MF925 zgjeron mbulimin me valë dhe eliminon qoshet e vdekura.

2000mAh, Bateri me kapacitet të madh

Bateria e integruar 2000mAh, konsumimi i ulët i energjisë dhe ethet e vogla, gatishmëria super e gjatë, inteligjente
Lartë shpejtësi 150Mbps Mifis 4G Router Hotspot kartën SIM

Bateritë e integruara 2000mAh

Orët e qëndrueshme të punës 5-8

MIFI MF925

Elegant dhe me stil, xhepi WIFI, stil i thjeshtë design, Trashësia e vetëm 14mm, e lehtë për të kryer.
150Mbps me shpejtësi të lartë Mifis 4G Router me bateri 2100mAh
4G MIFI Router

100-150
Mbps shpejtësi

Shpejtësia e shkarkimit: 100 Mbps
Shpejtësia e ngarkimit: 50 Mbps

Ekran i zgjuar

Ekrani LED, të jetë i qartë në një shikim, i lehtë për t'u përdorur.
4G Wireless Router

I Vogël dhe Elegant

4G Router me porta Ethernet
Pesha vetëm 50g
Specifikim
MIFI 925 (Tipi: Wireless Rounter)
 • Rrjet4G
 • CPUQualcomm MDM9215
 • FLASHNand + LPDDR2-S4B, 4Gb + 2Gb
 • RFWTR1605L
 • WIFIAR6003G
 • PMICPMIC
 • FREKUENCAFDD-LTE: B1 // B3 / B5; TDD-LTE: B40; WCDMA: B1; EDVO: BC0 (opsionale)
 • BateriLi-ion 2000mAhi
 • dimension98 63 * * 14 mm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Pyetjet e shpeshta
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.