Bluetooth kufje 5.0

Kohët e fundit ka përmirësuar kufje Bluetooth Wireless HI-FI Kujdes zhurmësh për kufje

HIPI BASS

Bluetooth 5.0 ofron një brez të ri transmetimi audio

Upgrade profesionale, kemi ftuar ekipin profesional të akordimit për të kalibruar

Qindra veshë të zhurmshëm duke u fokusuar në kalibrimin, vetëm për cilësi të shkëlqyeshme zanore

Kufjet më të mira me valë 2017

Çiftim automatik kur e marr atë

Plotësoni lidhjen në një çast

Automatikisht ndizni dhe lidhuni automatikisht me çiftimin Blue-tooth kur nxirreni jashtë kutisë së kufjeve. Automatikisht shkëputeni dhe automatikisht ngarkoni pas hyrjes në depo

Kufje më të mira pa tela

Mund të përdoret me kufje të vetme ose të dyfishta

Kufjet mund të çiftohen, gjithashtu të ndahen dhe një palë kufje mund të përdoren nga dy persona.

Përdorni pajisje të veçanta Bluetooth për t'u lidhur në mënyrë të pavarur

Rishikimet e kufjeve Bluetooth Kufje më të mira pa tela
Rishikimet e kufjeve Bluetooth Shqyrtime Bluetooth hHeadphone
Kufje më të mira me valë Bluetooth

Përputhshmëri e fortë

Përderisa pajisjet Bluetooth mundësojnë lidhjen

Të dyja IOS dhe Andriod janë kompatibil, në përputhje inteligjente me APPS të ndryshme

Kufje Bluetooth të lartëKufiri më i mirë BluetoothKufjet më të mira Bluetooth 2017

Ngushëllim i gjatë i veshur pa parehati

Profili i ri i përmirësuar i veshit të kufjes reduktohet nga 0.5 mm për të qenë më i përshtatshëm me strukturën e trupit të njeriut.

Montoni kanalin e veshit, përmirësoni një hap të vogël dhe një hap të madh të rehati

Kufje më të mira me valë Bluetooth
Kufje Bluetooth pa tel Shqyrtime Wireless kufje Bluetooth

8 përmirësime të reja për kufje me valë I9S

Përmirëso inteligjencën e re, veprim më të fortë, fuqi super të pastër

Kujdesi më i mirë buxhetor

Reduktimi inteligjent i zhurmës

Më të mirë mbi veshët Bluetooth kufje

Versioni Bluetooth i 5.0

Top Haedset

Banka automatike e tarifimit

Kujdesi më i vlerësuar me valë wireless

Stereo binaurale

Kufjet më të vlerësuara të Bluetooth

Gjerësisht i pajtueshëm

Kufje Wireless Long Range WiFi

Lidhni telefonat 2 në të njëjtën kohë

Kufjet më të mira Bluetooth 2018

Sportet papërshkueshëm nga uji

Kufje Bluetooth 5.0

Kompakte dhe portative

Kontrolli me një buton

Një buton për të gjitha funksionet, i lehtë dhe i thjeshtë për të vepruar

Bluetooth kufje

Ndezja / fikja e energjisë

Kaloni gjatë shtypit 5S

Kufjet më të mira Bluetooth Stereo

Refuzoni thirrjen

Prekni dy herë kur të telefononi

Kufjet më të mira me valë 2018

Përgjigjuni / mbyllni

Shtypni shkurtimisht një herë në statusin e komunikimit

Kufje Bluetooth

Shkruani statusin e çiftimit

Shtypni dhe mbani shtypur 5S

Shqyrtime të kufjeve Bluetooth

Kalo këngën tjetër

Shtypni një herë në muzikë

Bluetooth i mirė

Modaliteti binauror:

Klikoni dy herë mbi këngën e prerë në të djathtë dhe klikoni dy herë në telefon për të rishikuar në të majtë.

Kufjet më të mira të lojrave

Mënyra e vetme e veshit:

klikoni dy herë për të sërish telefonin

Biblioteka e tarifimit mini

Qëndrueshmëri për ty

Mini portativ, Konsumi i ulët i energjisë, Duke sjellë përparim të madh për të goditur jetën

3 ore

Koha e muzikës

30 minuta

Kohë e shpejtë e ngarkimit

40 minuta

Mund të ngarkohet plotësisht

Stereo Bluetooth Stereo Bluetooth

Informacioni i produktit

Kufje pa tel Bluetooth
Kufje të mira me valë

Lista e produkteve

Kufje Bluetooth Wireless

Rasti silikoni

Top Kufje Wireless 10

Ngarkimi i bibliotekës

Kufjet më të mira pa tel për Sprot

Udhëzim manual

Kufjet më të rehatshme Bluetooth

Kutia e tarifimit

Kufje Bluetooth

Kufje I9s

Headsets më të mira pa tela

I9S hCharging Cableeadset

Kufje Bluetooth 5

Mëngë mbrojtëse

Shfletoni më shumë modele të tjera të headset Bluetooth wireless

Cila është Kufiri më i mirë Bluetooth

I7MIMI

Bluetooth Headphones më të mira

I7S

Kufjet më të mira me valë

I9X

Kufjet më të mira të vlerësuara me valë

I12

Kufje e re Bluetooth

TE9

Kufjet më të mira të dhëmbëve të kaltër

Wire iPhone

Specifikim
I9S Bluetooth 5.0
 • ModelI9S
 • Ora Charge1 Hour
 • Ora gatishmërisë1 Hour
 • Kohë të flasim1-2 Orari
 • Kohë muzike1-2 Orari
 • Merre distancën10-15M
 • materialABS
 • Kapaciteti i kufjeve30 mAh
 • Kapaciteti i baterisë250 mAh
 • dimension16.5 18.0 * * 40.5 mm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

FAQ
 • Q1: Pse të zgjidhni ne?

  : Ne kemi mbi një dekadë eksperienca në elektronikë dhe ne kemi projektuesin tonë dhe ekipin QC, në mënyrë që ne të mund të plotësojmë kërkesën tuaj më të madhe në stilet dhe cilësinë.

 • Q2: A mund të porosit një mostër për testim përpara sasisë sasiore?

  : Po sigurisht. Kompania jonë pranon porosinë e mostrës përpara rendit të madh. Si normale. Ne kemi disa mostra në stokun e çdo modle. kështu që ne do të dërgojmë rendin e mostrës brenda ditëve të punës 5.

 • Q3: A do të jepni mostra falas përpara se të renditni?

  : Në përgjithësi, për konsumatorin e ri ju duhet të paguani për mostrën e parë. Për të treguar sinqeritetin tonë, kostoja do të zbritet në rendin tuaj të vërtetë.

 • Q4: A është në dispozicion shërbimi ODM / OEM?

  : Po, ne ofrojmë ODM / OEM sipas kërkesave të klientëve, si logoja në pajisje, ekran i fillimit, paketa e përshtatur, aplikacionet para instalimit etj.

 • Q5: Sa është periudha juaj e garancisë?

  : Ne ofrojmë garanci 1 vit për telefonat. Nëse artikujt janë të gabuar për arsye jo artificiale brenda një viti (nga data e mbërritjes), klientët mund t'i dërgojnë ato për riparim falas.

Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.