Double SIM Card Double Standby

Me një kartë të dyfishtë të dyfishtë celular, ju nuk keni për të marrë dy telefonat, një është e mjaftueshme.
Ju mund të mbani të dyja kartat e përdorimit të arsyeshëm për të kursyer para ose internet trafiku.

Shpejtësia Revolucionare

G138 që mbante Spreadtrum 6531 CPU e cila ka një aftësi të fuqishme të përpunimit të të dhënave.
Kjo do t'ju sjellë shpejtësi të paimagjinueshme dhe të qetë.

Fuqia e Enhanced

G138 ofron një jetë të vërtetë revolucionare të baterisë. Me bateri 800mAh 5C NOKIA dhe teknologji të mençur për kursim të energjisë, ju mund të gëzoni gjatë përdorimit të kohës.

Shumëngjyrësh Fakultativ

G138 ofrojnë opsione me ngjyra si ngjyrë e zezë, jeshile, portokalli etj.
Ne mund të ofrojmë më shumë ngjyra nëse doni.

Më shumë Funksioni

G138 vjen me një gamë të gjerë karakteristikash emocionuese që janë të kënaqshme intuitive për t'u përdorur.
Kamera: 0.08MP
(Opsioni 0.3MP)
Radio me valë FM
BT
Më shumë detaje
Specifikim
Rrjet
2G, Double SIM në gjendje të dyfishtë
CPU
Spreadtrum 6531
Bandë
GSM900/DCS1800/EGSM850/PCS1900 (Band 2/3/5/8)
Ekran
1.8 "QVGA
kujtim
RAM 32Mb + ROM 32Mb
Kamera
0.08 MP (opsioni 0.3 MP)
Bateri
800mAh 5C bateri NOKIA
FM
Po (Radio me valë FM)
funksion
BT, etj
dimension
116 50 * * 15.2 mm
Ngjyra
Zi, E gjelbër, Portokalli, Më shumë
aksesorë
kuti
1 pc
Ngarkues
1 pc
kufje
1 pc
Bateri
1 pc

Cilësia e parë, Çmimi racional, Shërbimi suprem

submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.