Telefon i palosshëm
FlexPai = Smartphone + Tablet

FlexPai është telefoni i parë ekran fleksibël i palosshëm i klasës së konsumatorit në kuptimin e vërtetë. Ai miraton ekranin e gjeneratës së dytë, i cili mund të përkulet lirshëm nga 0 ° në 180 °. Thuajini lamtumirë sipërfaqeve fikse dhe shkatërroni plotësisht perceptimin tuaj për telefonat celularë tradicionale.

Ju lehtë mund ta futni ekranin 7.8 inç në xhep, dhe prej atëherë, ekranin e madh dhe atë portativ.

Thuaj lamtumirë ekraneve të prishura

A jeni akoma i shqetësuar për ekranet e prishura?

FlexPai përdor gjeneratën e dytë në botë të Ekranit Fleksibël, të lehta si flokë, të hollë si një përplasje, por mund të përballojë 200,000 + kthesa dhe t'i japë lamtumirën ekranit të prishur, ai gjithashtu ka një gamë të madhe ngjyrash, kontrast të fortë, kënd të gjerë shikimi dhe rezolucion të lartë.

Telefon i Dezinfektueshëm i Samsung
Performancë e fortë - Qualcomm Snapdragon 855

Krahasuar me platformën e gjeneratës së mëparshme, deri në përmirësimin e performancës së CPU 45% dhe përmirësimin e performancës GPU 20%, teknologjia e re e procesit 7nm, motori i inteligjencës artificiale artificiale të gjeneratës së katërt, AI, mund të mbështesë platformën e re mobile 5G pas zgjerimit. Audio dhe video e shkëlqyera, përvojë lojrash dhe jetëgjatësi e gjatë e baterisë.

Smartphone i palosur
Proces i ri për hartimin 3D

Procesi i ri i veshjes optike e bën trupin më të tejdukshëm dhe të lëmuar, duke lëshuar misterioz.

Telefoni i palosshëm i Samsung
Smartphone i palosur
20MP + 16MP Kamera dyshe

Modaliteti unik i palosjes së FlexPai e bën telefonin. Nuk mbështeteni më në grumbullimin e kamerave, është e thjeshtë, nuk ka nevojë të bëhet dallimi midis shkrepjes proaktive dhe vonesës, gjithsesi, është e mrekullueshme.

Ndërveprimi inovativ për të përmbushur efektet vizive

Sistemi unik i Ujit, i cili ndryshon me formën e butë FlexPai, pa probleme kalon në mes të interfejseve të ndryshme interaktive. Sjellni ju 4: 3, 16: 9 dhe 18: 9 efekte vizuale të ndryshme, mund të kaloni sipas dëshirës.

Telefonat e palosshëm
Njoftim inovativ i ekranit anësor

Në gjendjen e përkulur, FlexPai do të shfaq një ekran të lakuar anësor, pavarësisht nga ekrani ose ekrani i ndritshëm mund të marrë dhe shfaq të gjitha llojet e njoftimeve siç janë thirrjet, mesazhet, postat elektronike, etj. Në të njëjtën kohë.

Telefonat e palosshëm
Më shumë skena, përvojë të re
Telefon telefonik

Zyrë e lehtë

Posta, bashkëngjitjet dhe PPT janë të lehta për tu tërhequr dhe prezantimi është më i përshtatshëm

Telefon fleksibël

Lojë e lumtur

Qualcomm Snapdragon 855 sjellin një përvojë të re të lojërave

Telefon i palosur Samsung

Shikimi i ekranit të madh

Shijoni kohën tuaj të udhëtimit në çdo kohë, në çdo vend

Telefon i dhurueshëm

Vendoseni telefonin e palosur në xhep

Release Telefon i Dosshëm i Samsung

Shumë dritare në të njëjtin ekran

Telefon Folding Samsung 2019

Kujtesë ekskluzive e ekranit të tretë

Telefon i palosshëm Galaxy

Foto e njëanshme, prezantim i njëanshëm

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Pyetjet e shpeshta
Samiti Kërkimi juaj
Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është paraqitur me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.