● Siguri e lartë ● Tela çeliku me qëndrueshmëri të lartë ● Udhëtoni me siguri

Skenari i bllokimit të gjurmëve të gishtave Bllokohet gjurmët e gishtërinjve të aplikimitBllokohet gjurmët e gishtave Aplikimi Kontext

Udhëzimi i Operimit të Gjirit të Gjurmëve të Gishtit

Siguria e lartë, punching integruar për të formuar shell e aliazh gjitha-zinkut për të parandaluar shtrat ose duke u hapur
Teli çeliku me rezistencë të lartë, në mënyrë efektive shmanget duke u shuar lehtë
Udhëtoni në mënyrë të sigurtë, jepni qeset e udhëtimit ose bagazhin tuaj më shumë siguri, dhe udhëtojnë më lehtë
Sekreti ekskluziv i vogël i shkollës së fëmijës i jep fëmijës hapësirë ​​për të kyçur në sekretin e tij të vogël
Shkollat, gjimnazet, pishinat, të gjitha aspektet e sendeve personale, pa ndonjë barrë, si çelësat
Mund të përballojë 100 kilogramë të gravitetit, të ndjehen të lirë për të Fingerprint Lock, për t'ju ndihmuar të ul receptorin e telefonit shpinës në të njëjtën kohë për të dhënë mallin tuaj të sigurisë.

Specifikim
Produkt Modeli
FL-S2
LLOJI-C
5V / 200mA 2H
Bateri
3.7V ≥280mA
Modeli i Fingerprint
Grupet 12
IP Klasa
IP65
dritë tregues
Kuqe, blu, jeshile
Voice Prompt
Po
Masat
60 * 22.3 * 14.8mm
Shuma neto
65g
Hetues gjurmësh gjurmësh, Gishti yt është çelësi, një delikatë e gjilpërë e gishtave
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.