Tipi i telefonit
P123 Telefon Feature
Telefon me karakteristika 4G, tastiera celulare, 4G Telefon bazë
W7609
3G, MT6276, kartë SIM Nano, 128MB, 700mAh bateri
N50
Triple SIM, Power Bank, Bateri e Madhe, 2.8 Inç
5510T
Quad SIM, Power Bank, Sinjal i Fortë, 2.4 Inç
KH03
Slide Phones, Slide Keyboard, SIM dyfishtë, 2.4 '' Display
P123
4G, Dual SIM Standarte Dual, 128MB RAM + ROM 64MB
F3
SOS Funksioni, Smart Energy, Long Time Standby, SIM dyfishtë
X10
2G, bateri NOKIA BL-4C, Dual SIM Dual Standby
KF01
2G / 3G, Dual Standby Dual SIM, 1000 mAh, 1.8 "QCIF
3310
3G, material shell, Dual SIM Dual Standby, 64MB RAM + ROM 128MB
TK01
2G, Telefona me xhiro, 0.08 MP Camera, bateri 500 mAh
MINI S8
2G, mini PDA karakteristika të telefonit, 0.08 MP me dritë flash, bateri 500 mAh
K138
2G, dizajn IP65 i papërshkueshëm nga uji, dual SIM kartë të gatshme, bateri 800 mAh
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2023 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.