G Funksioni 2G / 3G ● SOS stand gatishmëri super e gjatë

Folësi i madh me zë të lartë, dhe nuk ka zhurmë gjatë thirrjes; Butonat e mëdha dhe dizajni kryesor i lehtësimit dixhital e bën të lehtë identifikimin, nuk do të çojë në pa dashje
Dridhje të forta në mënyrë që thirrja të mund të perceptohet, edhe në një mjedis të zhurmshëm nuk do të humbasë thirrjen; Kursimi i zgjuar i energjisë dhe koha e gjatë e gatishmërisë, bateria e litiumit me kapacitet të lartë e mbajnë lamtumirën e telefonit tuaj për problemet e shpeshta të ngarkimit.

Specifikim
Rrjet
2G / 3G, Vazhdimësi e kartës së dyfishtë
platformë
MTK6261D
Bandë
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
Ekran
1.77 Inch Display (160 * 128)
kujtim
32 MB RAM + 32 MB ROM
Kartë T-Flash
Deri në 16Gb mmc
Bateri
5C, 600 mAh
funksion
Mund të paracaktojë numrat e telefonit të 5 SOS
dimension
127 * 53.5 * 13.2mm
Folës
20 * 30 2 në 1
aksesorë
kuti
1 pc
Ngarkues
1 pc
kufje
1 pc
Bateri
1 pc
F3, një telefon i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur me shumë funksion funksional të moshuar
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.