Produkte Dixhitale

Pajisjet digjitale nga Neway ofrojnë mundësi të mjaftueshme për të zbuluar dhe fituar zotërimin e burimeve.

Përkthimi i Earbuds T2S
Kufje Bluetooth, Përkthyes, Veshjet e Përkthimit
Përkthyesi T2
Përkthyesi i fundit, Mbështet 112 gjuhë, Përkthim fotografish
AirPods Pro
1: 1, Pricemimi i Lirë, Mbështet me shumicë, OEM i Rregulluar
Termometër infrakuqe
Termometër infra të kuqe, i saktë në 0.1 ℃, Rezultati i ekranit në 1 sek
Sterilizator UV
Sterilizator UV, Sterilizim efikas për tu kujdesur për shëndetin tuaj
S5 Gimbal
Flisni për bukurinë tuaj, Furnizim me energji në dy drejtime, Jetë baterie pa shqetësime
Gjurmët e gishtave KS01
Tapplock Keyless, Lock gjurmë gishtash, Dizajn i pathyeshëm
I9S
Kufjet më të mira pa tel, Kufje Bluetooth të lartë, Çiftimi automatik
MF 925
150MBPs me shpejtësi të lartë MIFI 4g Router me bateri 2000mah
小 糯米 AI 智能 学习 机
Fëmijë, Fëmijë, Fëmijë, Foshnja, Foshnja, Foshnja
Headsets pa kabllo Bluetooth
Wireless, Bluedio Kufje, Aukey Bluetooth Kufje
Përkthyesi TM02
Përkthyes i shumë gjuhëve, Përkthyes i dorës, Përkthyesi dixhital
Blloko Printimin e Butonit FL-S3
Pad Biometrike, Tapplock Lite, Portë Mikro USB, i projektuar për Qëndrueshmëri.
Tapplock
Blloku i gjurmëve të gishtërinjve, Bllokimi i kontaktit, Bateria e ringarkueshme, Dizajni i pandërprerë
Blloku i gjurmëve të gishtave
Siguria e lartë, tela çeliku me qëndrueshmëri të lartë, Udhëtoni me siguri
Headsets Bluetooth i papërshkueshëm nga uji
I papërshkueshëm nga uji, Buttons me shumë funksione, Transmetimi inteligjent, Tingulli rrethues
Komodë iPhone X
Rezistenca ndaj ujit, Mbyllja e pluhurit, Parandalimi i dëborës, Parandalimi i gërvishtjeve
Ngarkues pa tel
Qelq i shkrirë, Materiale TPU, Shpërthimi-Dëshmi, Skidproof
Kodi QR Dinamik
Automatikisht, Clear Intuitive, Transaction Security, Multi-Scene
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.