Profilet e kompanisë

Me zyra në Hongkong & Shenzhen, China, Neway Communication është përqendruar në ODM & OEM për celular pasi është gjetur në vitin 2008. Tani me një sipërfaqe prej 6, 400 metra katrorë dhe 1, 300 punonjës (përfshirë ekipin QC prej 80 anëtarësh dhe 100 inxhinierë), fabrika jonë në Shenzhen, ku mblidhen prodhuesit kryesorë kinezë të telefonave celularë OEM, është e pajisur me 20 linja prodhimi për prodhime të celularëve dhe kapacitet prodhues prej 2, 000,000 njësi në muaj.

Procesi i Zhvillimit të Mobile Neway

2008Neway ka lindur në Shenzhen
2010U dha ISO 9001: 2008
2011Kanë kaluar provën MSDS UN38.3
2013Përmbushë kërkesat e tregut ndërkombëtar
2014Kanë fituar certifikimin e FCC, CE, ROSH, ANATEL
Nga 2014 deri sotAplikimi FOTA
Software Upgrade Pjesëmarrja e Tregtisë Tregon

Avantazhi i Neway

  • Ofron zgjidhje të plotë për prodhimin e telefonave celularë në lloje të ndryshme të markave
  • Bazuar në pothuajse dhjetë vjet përvojë në industrinë e telefonisë mobile ndërkombëtare, ne kemi zhvilluar një kuptim të thellë të tregut jashtë shtetit
  • Përfshini profesionistë me përvojë të pasur në SCM dhe PM (menaxhimi i projektit)
  • Kryen projekte me ndërgjegje kostoje dhe masa efektive të kontrollit të kostos
  • Kryerja e procedurave strikte të kontrollit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produkteve

Shikoni videon tonë hyrëse

Kultura e korporatave

Ynë

Zgjidhja juaj e Besueshme për OEM & ODM Smart Phone

vizion

Të jetë furnizuesi më i mirë i produkteve në tregun botëror me cilësi më të mirë

Vlerat

Duke bërë më shumë se klientët tanë presin, dhe duke bërë atë më të mirë dhe më të shpejtë.

Struktura Industriale

Analiza e strukturave të industrisë dhe udhëzimet Rreth kineze OEM / ODM Mobile Phone Merrni informacionin e fundit të industrisë në detaje.

Gjeni modelin më të përshtatshëm OEM / ODM sipas gjendjes së tregut dhe përshtatni produktin më të madh.

Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.