Display Ekrani i Rënies së Ujit ● Bateri MT6763 ● 3000mAh

A900 i fundit ishte i pari nga kompania për të shfaqur një nivel të ujit. Ky telefon vazhdoi trashëgiminë e Neway kryesisht përfshijnë një sensor në ekran gjurmë gishtash.
Telefonat kanë ekranet 6.088-inch HD të mbrojtura dhe të drejtuar Android 9.0 OSE Android GO OS.

                Specifikim
                        Rrjet
                        4G
                        CPU
                        MT6763, 4X Cortex-A53, 1.28GHz
                        Shfaq
                        TFT 6.088 "HD-Pika: 600 * 1280
                        Bandë
                        GSM + WCDMA + FDD
                        kujtim
                        3 GB + 32 GB (Mundësia për 4GB + 64GB ose 6GB + 128GB)
                        Kamera
                        Fronti: 5MP / Rear: 8MP
                        OS
                        Android 9.0 OSE Android GO
                        Bateri
                        3000mAh
                        funksion
                        Njohja e gjurmëve të gishtave, zhbllokimi i gjurmëve të gishtave
                aksesorë
                        kuti
                        1 pc
                        Ngarkues
                        1 pc
                        kufje
                        1 pc
                        USB
                        1 pc
                        Bateri
                        1 pc
A900, Neway ka lansuar smartfonin e saj të buxhetit A900 me një pikë ujëmbledhësish.
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.