● Sensor gjurmët e gishtave Mobile ● Jeta e baterisë më e mirë e telefonit ● 18: 9 Radio Display ●

Lista e telefonave celularë të fundit me një skanues të gjurmëve të gishtave. Neway ju ndihmon të gjeni çmimet më të mira të Telefonave celularë Skanues të gjurmëve të gishtave që aktualisht janë në shitje në Kinë. Këtu është azhurnuar çmimi dhe specifikimet e telefonave inteligjentë A60 me strukturë të skanerit të gjurmëve të gishtave.
Këto telefona celularësh të drejtuar nga gjurmët drejtojnë Andriod, i cili smartfoni ka kamerën më të mirë dhe jetën më të mirë të baterisë së smartfonëve, gjithashtu shërbim privat me etiketë private.

Specifikim
Rrjet
4G
CPU
MTK6763
Shfaq
5.7 (18 / 9) inç
Bandë
2G: GSM 900 / 1800 / 1900MHz
3G: WCDMA 900 / 2100MHz
4G: FDD-LTE 1800/2100/2600/900/800MHz
TDD/TD-LTE: TD-LTE 1/3/7/8/B20
kujtim
4 GB + 64 GB
Kamera
Kamera e pasme: 13.0MP, me dritë blic dhe AF @ 5.0MP
Kamera e përparme: 8.0MP light me dritë blic dhe @ 5.0MP
OS
Andriod 7.1
Bateri
4000 mAh
funksion
Njohja e gjurmëve të gishtave, zhbllokimi i gjurmëve të gishtave, FM, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi
Masat
15.1 * 7.28 * 0.87 cm
aksesorë
kuti
1 pc
Ngarkues
1 pc
kufje
1 pc
USB
1 pc
Bateri
1 pc
A60, një smartphone me sensor gjurmë gishtash në Kinë, i cili me raport 18: 9 aspect.
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.