B Bucle e belit Speaker Altoparlant ● Banka e energjisë ●

Testi i përdorur nga studimi për të përcaktuar forcën e mirë të sinjalit në smartphones shpesh quhet test antenës. Studimi zbuloi se dallimi kryesor midis smartfonëve kur është fjala për forcën e sinjalit të mirë është dizenjimi i antenave në kombinim me mënyrën se si smartphone është mbajtur nga përdoruesi.
Interesant studimi zbuloi se forca e mirë e sinjalit varet fuqishëm nga antena në smartphone dhe në mënyrën se si përdoruesi mban smartphone në fytyrën e kokës gjatë thirrjeve me zë ose në duart e saj gjatë shfletimit. U zbulua gjithashtu se forca e mirë e sinjalit arrihet më mirë përmes mënyrave pa duar, pasi telefonat e mençur janë më pas të lirë nga çdo objekt i ngushtë (si fytyra juaj) duke ndërhyrë në forcën e mirë të sinjalit.

Specifikim
Rrjet
2G
PCBA
Spreadtrum 6531DA
Shfaq
2.4 inç
Bandë
GSM850 / 900 / 1800 / 1900
kujtim
32MB + 32 MB
Kamera
0.08 MP
Folës
K-BOX (Kryetari 25/35)
Bateri
2000 mAh
funksion
Funksioni i Bankës Qendrore të Portalit
3.5mm jack
Po
aksesorë
kuti
1 pc
Ngarkues
1 pc
kufje
1 pc
Bateri
1 pc
5510T, funksioni i bankës së pushtetit portativ dhe telefoni celular me antenën më të mirë
submit Hetim

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Tregjet e eksportit
Azia, Australasia, Amerika Qendrore / Jugore, Evropa Lindore, Lindja e Mesme / Afrika, Amerika Veriore, Evropa Perëndimore.
Detajet e pagesës
• Kushtet e Pagesës: Transferimi Telegrafik paraprakisht (Advance TT, T / T).
• Porosia minimale: 3000 copë.
Shënim: Porositë OEM me copë MOQ≤ 3000 janë të pranueshme në kushte specifike, por pa asnjë shërbim të personalizimit të softuerëve dhe pajisjeve.
ofrimit të shërbimeve
• Porti i dorëzimit: FCA HK
• Koha e plumbit: 20 ~ 30 ditë pune
Shërbimet unike
• Printimi i logos në kutinë mobile, kutinë dhe aksesorët & personalizimi i softuerit, fillimi i videos dhe gjuhës
• 2% pjesë këmbimi (përveç PCBA, TP, LCD & Kamera)
• 12 muaj garanci

Dergoni pyetjen tuaj

Ju lutem shkruani kërkesat tuaja më poshtë, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.
Kjo fushë është e nevojshme.
Mesazhi juaj është dërguar me sukses, ne do t'ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë i mundur
Shitësit e tjerë me shumicë kanë blerë së fundmi
Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur me etiketë të bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi projektorin tonë dhe ekipin e QC, kështu që ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2020 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.