Zgjidhni telefonin tuaj
Smartphone në Kinë

Smartphone

Sytë në botë

Slide Phone

Tipi i telefonit

Më mirë se sa më e madhe

Bllokimi i gjurmëve të gishtave pa çelës

Produkt Digital

Menduarit përpara

Bllokimi i gjurmëve të gishtave pa çelës

flash Shitje

Zbritje në shitje

S2 PRO

Hape fytyrën. | Sigurimi i Sigurisë

Telefoni i ri i fundit i Neway është në pozitën më të lartë të listës falë një dizajni të pabesueshëm, ekranit të mahnitshëm dhe disa energji të vërtetë të madhe të mbushur në telefon. Pajisja 5.99-inch e cila është e panjollë dhe vjen me pajisjet më të larta të harduerit dhe disa softuer të lehtë për t'u përdorur nga Android. S2 PRO ka shtuar një kamerë të dyfishtë në pjesën e pasme për të rritur fotografinë me dritë të ulët.
Telefonat Smart të Kinës

Gyro TH01

Spinner Hand. Rezistenca abrazive

TK01 është produktet tona të reja të njoftuara, të përshtatshme për të gjitha grupmoshat, dizajn i hollë e bën të lehtë të bartësh. Përveç thirrjes, TK01 gjithashtu mund të çregjistrohet nga tensioni. Si telefonat e tastierës, çdo tastierë ka qëllimet e saj specifike. Mbështetni MP3 dhe zile individuale, altoparlantët e gatshëm për konsumatorët që të shijojnë muzikën jashtë në çdo kohë të kënaqësisë së madhe.
TK01 është produktet tona të njoftuara rishtazi

Tapplock S3

Smart Keyless | Ngarkesa USB

Karakteristikat e jetës së baterisë super të gjatë, duke ofruar deri në 2-years or1500 herë bllokimin / hapjen e veprimeve. Dyqane 10 gjurmët e gishtave, të cilat menaxhohen drejtpërdrejtë brenda lokacionit. Asnjë kompjuter nuk është i nevojshëm. Nëse përdorni një karrige në një bazë të rregullt atëherë do ta dini bezdisjen e keqpërdorimit të çelësit tuaj. Neway dëshiron ta zgjidhë këtë duke hedhur jashtë padlocks me një masë të sigurisë dhe kështu S3 ka lindur.
Mbylle Thumb Print

Ndërmarrja Nderi

ISO Certificate

ISO Certificate

Lloji i Certifikimit: ISO 9001: 2008

Certifikata RoHS

Certifikata RoHS

Lloji i çertifikimit: Mark RoHS

CE Certifikata

CE Certifikata

Certifikimi CE Mark

Certifikata FCC

Certifikata FCC

Certifikimi FCC Mark

Certifikata ANATEL

Certifikata ANATEL

Certifikimi ANATEL Mark

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikata MSDS UN38.3

Certifikimi UN38.3 Mark

Ndiqni SHBA

Neway, është personi i duhur i etiketës së bardhë. Ne jemi prodhues profesional në OEM & ODM për telefonin celular. Dhe ne kemi ekipin tonë projektuesi dhe QC, kështu që, ne mund të përmbushim kërkesën tuaj më të madhe në stile dhe cilësi.

Smartphone
Ekspertët më të mirë
Në një botë tjetër me smartfonin tim
Cilësia e lehtësuar
Farë është një smartphone
Shërbimi i shkëlqyer
Klikoni Këtu për tu pajtuar

Copyright © 2019 Neway Komunikimi Co, LTD. Të gjitha të drejtat e rezervuara.