производи
компанијата

WF5504

Идентификација на отпечаток од прст, брзо до 0.01 секунди

Голема меморија

  • 3GB

    RAM меморија

  • +
  • 32GB

    ROM

5.5 "FHD екран

1280 * 1920 Резолуција

HD камера

Преден дел: 5MP Заден: 13MP


Подобрена моќност

Батеријата на WF5504 е 2900mAh која осигурува дека ќе уживате во долгогодишна употреба.

Три изборни бои

Бела, сива, златна

Повеќе детали

спецификација
мрежа
4G, Двоен СИМ
Процесорот
MTK6737T-4G 1.5 GHz (Quad-core)
OS
Андроид 6.0
Бенд
Европа: FDD (Band 1 / 3 / 7 / 20) + WCDMA (Band 1 / 8) + GSM (Band 2 / 3 / 5 / 8) + TDD (Band 40)
Америка: FDD (Band 2 / 4 / 5 / 7 / 17) + WCDMA (Band 2 / 5) + GSM (Band 2 / 3 / 5 / 8)
Екран
5.5 "FHD IPS (1080 * 1920)
Меморија
3GB RAM + 32GB ROM
Камера
Предна страна: 5 пратеник
Заден: 13 пратеник
Отпечаток од прст
Факултативна
Екран на допир
Екран за капацитет 2.5D
Батерија
2900mAh
Сензор
G-сензор, сензор за близина, светлосен сензор
функција
WIFI, GPS, FM, BT, итн
димензија
78 * 150 * 8.5 мм
Боја
Бела, злато, сива, повеќе
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден Исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Начин на плаќање: Телеграфски пренос однапред (Advance TT, T / T).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: Нарачките на OEM со MOQ≤ 3000 компјутери се прифатливи за одредени услови, но без никакви услуги за прилагодување на софтвер и хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење на логото на мобилен случај, кутија и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро

Авторски права © Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.