Производи
компанијата

● 700mAh батерија ● Виртуелна тастатура ● 128MB ROM ●

W7609 стои помеѓу опремен телефон и паметен телефон. Тоа го подобри традиционалниот дизајн на тастатурата и дојде со виртуелна тастатура, но во исто време носи и некои напредни функции како поддршка на VoLTE, напреден оперативен систем.
За потребите за фотографија и видеографија, постои 0.3MP задна камера стрелец. На складиштето, W7609 има внатрешна меморија на 128GB. Надворешниот слот за меморија може да ја чита секоја microSD картичка до 128GB.

спецификација
мрежа
3G
PCBA
MT6276
Покажи
2.0 инчен QVGA
Бенд
850 / 2100Mhz или 850 / 1900Mhz опција 900 / 2100Mhz
Меморија
64 MB + 128 MB
Камера
0.3 пратеник
Звучник
Двоен звучник: гласен звучник
Батерија
700 mAh
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
W7609, е еден од најевтините виртуелни тастатура телефони во денешниот пазар.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.