● 3G ● Супер-долго подготвеност ● Телефонска фаза ●

Повеќе детали

спецификација
мрежа
3G, Двоен СИМ
Процесорот
MTK6580 1.0 GHz (Quad Core)
OS
Андроид 6.0
Бенд
Америка:
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900
WCDMA: 850 / 1700 / 1900 (по избор)
Европа:
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900
WCDMA: 850 / 2100 или 900 / 2100 (по избор)
Екран
5.0 "FWVGA TN (480 * 854)
Меморија
512MB RAM + 4GB ROM (1GB + 8GB опција)
Камера
Преден дел: 2 MP (интерполација на MP 5)
Заден: 2 MP (интерполација на 5 MP)
светилка
Да
Екран на допир
Капацитивност екран
Батерија
6500mAh (8500mAh опционално)
Сензор
G-сензор, сензор за близина
функција
WIFI, GPS, FM, BT, итн
димензија
48.5 * 73.7 * 15.3 мм
Боја
Црно, злато, бело, повеќе
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
Испраќање на Анкетната
Извозни пазари
Азија, Австралија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден Исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Начин на плаќање: Телеграфски пренос однапред (Advance TT, T / T).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: Нарачките на OEM со MOQ≤ 3000 компјутери се прифатливи за одредени услови, но без никакви услуги за прилагодување на софтвер и хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење на логото на мобилен случај, кутија и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро

Авторски права © 2017 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.