Производи
компанијата

TOKQI K3
Паметен музички саем

Flowerpot, пијано музичка кутија, ноќно светло, Bluetooth звучник 4-in-1 мултифункционален дизајн

Магијата растителни пијано

Растете ја вашата омилена фабрика во овој магичен саксија.

Со допирање на вистинската фабрика, можете да го направите овој саксија да направи прекрасен пијано звук исто како да свирите пијано.

Во меѓувреме, топли прстен светлината ќе треперат заедно со ритамот.

Bluetooth режим

Со префрлање на Bluetooth режим, тој може да се поврзе со Bluetooth уред и веднаш да стане модерен Bluetooth звучник. Тоа ви овозможува да ја пуштите музиката што ја сакате. Режимот на ноќна светлина на виножитото кој содржи бои на ноќта на 7 може да се примени на различна сцена.

Специјално производство на материјал

Со едноставна јајце школка форма симпатична појава и технолошки крива,

исто така ја користи технологијата за ултразвучно заварување за да го направи производот водоотпорен.

Посебната структура може да спречи расипување на коренот на растенијата и да има дренажа

дупка на дното за да се спречи прекумерната вода.

HQ Звучник

Висококвалитетниот сабвуфер може да испрати јасен звук кој има широк опсег.

Нема бучава, нема изобличување. Ви дадам одлично искуство за слушање.

Лесно работење

Долго притискајте го копчето POWER за да влезете во режимот на харфа, потоа можете да свирите на пијано со допирање на растенијата.

И кликнете на NEXT за да ја промените песната. Во состојба на исклучување, долго притиснете го копчето POWER

додека не го поттикне да влезете во режимот Bluetooth.

Повеќе детали

спецификација
големина
114 * 114 * 117 мм
Боја
Бело, Сино, Пинк
Bluetooth
V3.1, 10m опсег на пренос
Звучникот
50mm 5W 3Ω
SNR
90dB
FREQ
20 ~ 20 KHz
Напон
3.7 V
Батерија
18650-1299mAh, вградена литиумска батерија на полнење
Параметри на полнење
5V, 500mAh
време на полнење
4 часа
Play време
12 часа
додатоци
Пакет големина
115 * 115 * 120 мм
Тежина
нето тежина 315g, бруто тежина 405g
Големина на картон
600 * 370 * 275 мм
Тежина на картон
13kg
Број во еден случај
30 компјутери

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.