Производи
компанијата
Пад на екранот од 6.3 инчи

Како капка вода на екранот, секој светлиот екран е целосно ново искуство. Целиот екран од 6.3 инчи ви овозможува да доживеете пошироко видно поле. Во игри и видеа, содржината покажува повеќе, а телефонот е сè уште мал и лесен.

Huawei Мате 30
Криви стакло 3D

Покривот е 3Д заоблено стакло, така што светлите точки ќе светат насекаде. Може да направи и убави градиентски бои, најважно е дека стаклото не влијае на телефонскиот сигнал. TC010-Mate30 е полиран по 34 процеси како што се топло свиткување, полирање и печење. Подобро е од рамно стакло во тестот за отпорност на капка и гребење.

Траење на батеријата 3000mah
Суперсензор
Huawei Mate
Спецификации на Huawei Mate
Преден 2MP + заден 5MP

Камерата користи решение со четири камери на Huawei Mate 1 со 1: 30, што го прави целиот модел да изгледа поискрено.

Мате Хуавеи
Huawei
Трајна батерија од 3000mAh

3000mAh висока густина на батеријата, полн со виталност. Дозволете да се збогувате со вознемиреноста од електрична енергија и да се занесете во добро време.

Huawei Мате 2019
Двојна SIM + TF

Нашите TC010-Mate30 можат да поддржуваат двојни SIM-картички и TF картичка во исто време. Ова е многу добра точка за продажба и сакаме да ви препорачаме да дистрибуирате мемориска картичка од 128 GB. Одговорот е многу добар во моментов.

Huawei Мате 2020
Huawei 2019 година
спецификација
1: 1 Huawei Mate 30, но ефтина цена
 • ПроцесоротMTK6580P
 • Бенд850、900、1800、2100 (850、2100)
 • Покажи6.3 инчи, HD +, Вода вода
 • Меморија2GB RAM + 16GB ROM
 • Батерија3000MHA
 • FMДа (безжично FM радио)
 • функцијаБТ, итн
 • Порт5pin USB, 3.5 аудио приклучок
 • БојаЦрна, Црвена, Сина, Сребрена, Вена

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Често поставувани прашања
 • Q1: Зошто да не одберете нас?

  : Имаме повеќе од една деценија искуства во електрониката и имаме нашиот дизајнер и КК тим, така што можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

 • Q2: Може ли да нарачам примерок за тестирање пред да нарачате количество?

  : Да секако. Нашата компанија прифати примерок цел пред големи нарачки. Како нормално. Имаме неколку примероци во залиха на секој модел. па ние ќе ја испратиме нарачката за примероци во рамките на 5 работните денови.

 • Q3: Дали ќе ви дадете бесплатен примерок пред нарачката?

  : Општо земено, за нов клиент прво треба да ја платите за примерокот. За да ја покажеме нашата искреност, цената ќе се одземе во вашиот вистински поредок.

 • Q4: Дали е достапна ODM / OEM услугата?

  : Да, ние нудиме ODM / OEM според условите на клиентот, како што се логото на уредот, стартниот екран, корисничкиот пакет, апликациите да се инсталираат итн.

 • Q5: Колку долго е вашиот гарантен рок?

  : Ние нудиме 1 година гаранција за телефони. Ако предметите се неисправни за не вештачки причини во рок од една година (од датумот на пристигнување), корисниците можат да ги испратат бесплатно за поправка.

Самит Вашето пребарување
Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производители во OEM & ODM за мобилен телефон. И ние го имаме нашиот дизајнер и тим за квалификации, така што можеме да ги исполниме вашите најголеми побарувања во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.