Производи
компанијата

● 7 инчен таблет ● Супер ниска цена ● 4GB ROM ●

Таблетот 706 е како погласен, попристапен Apple iPad Mini 4, кој работи со Android. Стилскиот таблет има впечатлива сличност со iPad Mini 4 во дизајнот, а неговите перформанси се исто толку моќни, но таблетот има подобри звучници и поевтини цени - $ 24.
Таблетите се одлични за медиумска потрошувачка (со тоа што гледаат големи количини на Netflix), па затоа не е изненадување дека многу буквално именуван 706 е еден од најдобрите модели кои се засноваат на надгледување.

спецификација
мрежа
3G
Процесорот
MTK6572
Покажи
7.0 инчен
Бенд
GSM + WCDMA
Меморија
512 MB + 4 GB
Камера
0.3 MP + 0.3 MP
OS
Andriod 4.4.2
Батерија
2500 mAh
резолуцијата
HD (1024X600)
големина
* * 188.8 108.6 10.3 mm
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
Таблет 706, има стилски дизајн и 7.0 HD екран на мал дел од редовните цени.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.