Производи
компанијата
Smart телефон
TC010-Mate30
1: 1 Huawei Mate 30, Супер ефтина цена, батерија 3000mAh
Преклопен FlexPai
Тесен телефон, 7.8-инчен, 20MP фотоапарат, Snapdragon 855
P30 Pro
6.3 инчен екран со вода, 1: 1 Huawei, без барање MOQ
A900
Капацитет за затворање на вода, помалку без рамка, Андроид 9.0, 6.088 "HD
P136
Телефон со евтини цени, најдобар евтини телефон, 5.99 '' со MTK6580M
NG 9
3D HD видео, очила 3D дисплеј, 6GB RAM, бесконечен екран
P118
Ултра-Низок Пирс, Плетен заден, голем пазар за паметни телефони
N-XR
Отпечаток, 5MP + 13MP двојна камера, 2600mAh батерија
R17
Слично на OPPO, мобилни телефони со широк екран, најдобар животен век на батеријата
A600
Мобилни телефони со отпечатоци, 18: телефони со 9, RAM меморија 4GB, Full vision
Q570
Витална тастатура, 18: 9 телефони, двоен SPK, Окта Core
L6212 +
Андроид 8.1, 6.19 инчен, 3D допир, Приватен изглед на оригинален изглед
L5510 +
Топ паметни телефони, Окта-јадрени телефони, 2.5GHz, Andriod 8.1
A700
Andriod 9.0, 19: 9, батерија 4100mAh, 2.3GHz
S2 PRO
Android телефони (Андроид 7.0), телефон со најдолг батеријата (5100 mAh), рамки Помалку
LA200 +
Андроид авторитет, USB-тип-C, најдобар телефон на батеријата живот
Таблет 706
Најдобра Андроид таблет, мобилни телефони со широк екран, супер ниска цена
CJ-L558
Најдобра пикселна камера, мобилни телефони со широк екран, најдобар животен век на батеријата
ЕДЕН
Топ паметни телефони, офта-јадрени телефони, 4GB RAM, Andriod 8.1
A59
4 GB RAM мобилни телефони, 64 GB мобилен телефон, сооднос 18: 9, најдолг мобилен телефон на батеријата
A60
Мобилни телефони со отпечатоци, 18: 9 телефони, 4GB RAM, Окта Core
H6
4.5 "FW-IPS, водоотпорен, повеќе јазици, двојна картичка
S5998
MTK6750, Octa Core, 1.2Ghz процесор, Android 8.0
A2
Андроид 7.0 Нугат, 5.7 "HD + IPS, Приватен изглед на оригинален изглед
R11-IPX
2G / 3G / 4G, IPX ID, Android 6.0, 5.0 "FWVGA, ниска цена
C608
Уникатен дизајн, двојни сими, 6.0 инчен, MT6750, батерија 5000mAh
S9 +
5.99 инч, 18: LCD екран, отпечаток од прст (обратно), движења со променливи прозорци, отклучување на ирисот
N405
3G, 4.0 инчен WVGA, 512MB RAM + 4 GB ROM
C5501
4G, Окта-Јадро, Метал нано-шприц, 4000 mAh
R11
познат бренд проект, Андроид 6.0, 5.5 инчен HD, 2300 mAh батерија
IPX
3G, Андроид 6.0, 5.7 инчен 18: 9, 1 GB RAM + 16 GB ROM
W4008
IP 67 водоотпорен, Quad core процесор, 4.0 "WVGA TN екран, 1450mAh батерија
R1
Андроид 7.0, LTPS со IPS екран, 5.5 HD, заден отпечаток од прст
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.