производи
компанијата

● 3G / 4G ● ● Андроид 6.0 5.7 "18: ● 9 2400 mAh батерија ●

Повеќе детали

спецификација
мрежа
3G / 4G
Процесорот
3G: MTK6580A
4G: MT6737H
OS
Андроид 6.0
Бенд
3G:
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
WCDMA 850 / 2100 MHz (опција: 850 / 1900 MHz)
4G:
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
WCDMA 850 / 2100 MHz (опција: 850 / 1900 MHz)
FDD-LTE: лента 1 / 3 / 7 / 20 или FDD лента 2 / 4 / 5 / 7 / 17
Екран
5.7" 18:9 (1440*720)
Меморија
1 GB RAM + 16 GB ROM
Камера
5.0 MP Front + 8.0 MP Заден (двоен блиц)
Батерија
2400mAh
функција
БТ, WiFi, FM, GPS, G-сензор
Боја
Црна, злато, сина
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалки
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден Исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Начин на плаќање: Телеграфски пренос однапред (Advance TT, T / T).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: Нарачките на OEM со MOQ≤ 3000 компјутери се прифатливи за одредени услови, но без никакви услуги за прилагодување на софтвер и хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење на логото на мобилен случај, кутија и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро

Авторски права © Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.