Производи
компанијата

● 3G / 4G ● IPX ID ● Android 6.0 ● Ниска цена

Целиот R11-IPX изгледа како речиси целиот екран. Новиот дизајниран 5-инчен дисплеј го прави мистичен и блескав, како и чувствува удобно.
Екранскиот екран користи нови процеси и технологии кои прецизно се вклопуваат во кривите на телефонот и се протегаат до елегантно заоблени агли.
Во овој мал простор, постојат разни напредни технологии кои ги посветивме на истражување и развој, вклучувајќи различни леќи и сензори.

спецификација
мрежа
2G / 3G (0пција до 4G)
Процесорот
3G: MTK6572
OS
Андроид 6.0
Бенд
2G:
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900;
3G:
WCDMA 900 / 2100
Екран
5.0 "FWVGA TN / 854 * 480
Меморија
512MB RAM + 512MB ROM
Камера
Преден 0.3MPX + заден 2.0MPX
Батерија
1200 mAh
функција
WIFI, GPS, FM, BT, итн
Боја
Мулти Боја
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
R11-IPX, не само извонреден изглед, туку одличен квалитет со конкурентни цени.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.