Производи
компанијата

● Витална тастатура ● Најдобро време за користење на батеријата на телефонот ● 18: 9 радио екранот ●

Малата вселенска куќи ја сочинуваат некои од најсофистицираните технологии кои никогаш не се развиле, вклучувајќи ги и камерите и сензорите кои овозможуваат идентификација на лице.
Колку иновативно размислување може да се вклопи во мал простор? Доста многу, излегува. Системот на камерата TrueDepth располага со софистицирани камери и сензори за нови можности што е можно само со Q570.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MT6739A
Покажи
5.72 инчен
Бенд
2G: GSM / GPRS / EDGEz
3G: WCDMA
4G: FDD-LTE
Меморија
2 GB (опција за 3GB) + 16 GB (опција за 32GB)
Камера
Назад камера: 13.0MP + Предна камера: 5.0MP
OS
Andriod 8.1
Батерија
3000 mAh
функција
Отпечаток од прст, Отклучување отпечатоци, FM, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi
големина
149.5 * 71.8 * 7.99 мм
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
Q570, уредот е екранот. Целосен 5.72-инчен Super Retina екран ја исполнува раката и ги замаглува очите.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.