Производи
компанијата
Huawei P30 Pro
P30 Pro
Huawei P30
Вода за вода P30 Pro
Вода вода P30
Huawei Мате 30
P30 Црно
Huawei P30 сина
Huawei P30 Црно
Вода за вода P30 PR0

$ 49.00 долари $ 57.65 долари

Евтина цена со 1: 1 Huawei Дизајнирани се за избор на различна квалификуваност во боја, како и за OEM процес.

ИЗБОР БОЈА
Најдобри цени за нивоа
P30 PRO

(4G, 2 + 32GB)

CPU: Бенд: Екранот: Меморија: Камера: Батерија: материјал:
MTK6737, Quad Core GSM: B2_3_5_8 + WCDMA: B1_2_8 6.3inch, водена вода 2GB + 32GB Преден 2MP + F / 2.0, заден 5MP + F / 1.8 3000mAh Цинк легура, стакло топло свиткано задниот капак
$ 68.50 долари
P30 PRO

(3G, 2 + 16GB)

CPU: Бенд: Екранот: Меморија: Камера: Батерија: материјал:
MTK6580, Quad Core GSM + WCDMA2100MHZ 6.3inch, водена вода 2GB + 16GB Преден 2MP + F / 2.0, заден 5MP + F / 1.8 3000 mAh Цинк легура, стакло топло свиткано задниот капак

$ 49.00 долари

2-99 компјутери

$ 47.00 долари

100-9,999 компјутери

$ 42.70 долари

> 10,000 компјутери

Трговија на големо Huawei P30
Поддржува Купи единечно и мало

Ној благодарам за поддршката од вас и за промовирање на нашите нови производи. P30 PRO може да се купи во малопродажба, а минималната количина на нарачка на OEM е 100 единици наместо 3000 единиците. Ова значи дека можете да ја прилагодите логото и анимацијата за подигнување со само 100 единици, за да го тестирате вашиот пазар со минимални трошоци.

Главни карактеристики P30 Pro
 • 6.3-инчен вода капка на целосен екран

 • 3000mAh Долго чекање

 • Процесор MTK6580P

 • 2GB RAM + 16GB ROM (дополнување до 3 + 32GB)

 • Andirod 5.1 систем

 • Се продава одделно, OEM MOQ 100 парчиња

Huawei P30 Pro Price
Целосен екран 6.3-инчен

Без разлика дали станува збор за игри, гледање видеа или читање, целиот екран на 6.3 инчи ви овозможува извонредно, визуелно искуство, јасен квалитет на сликата, без оглед на шарени.

Преглед на Huawei
Брз процесор MTK6580P

Целокупната изведба е значително подобрена во однос на претходната генерација на чипови, многу АПП работат истовремено, исто така можат да го одржуваат системот со голема брзина, перформансите за обработка на графика се подобрени во однос на чиповите од претходната генерација.

Прегледи на телефони на Huawei
Huawei P30 Pro Преглед
Двојна СИМ картичка, поддржува Т-картичка

Двоен режим на подготвеност за SIM картички, слотот за картички не прави разлика помеѓу главниот и порок, поддржувајќи ги најголемите мрежни мрежни оператори за комуникација 50 XNUMX.

Прегледи на телефони на Huawei
3000mAh Долго чекање

Како семејство на паметен телефон, гледајќи видео, разговарате на Фејсбук, слушате музика, сите овие мора да има неколку работи. Полн со електрична енергија, пуштете го телефонот преку целиот ден. Мобилните телефони се како способност на луѓето, не заборавајте да ги наплаќате ноќе.

Бојата што ја користевме е градиентска верзија со виолетова боја на дното, а потоа постепено се претвори сина и бела кон врвот. Како и P30 Pro има црни и сини верзии. Еве различни избор на подобност во боја и предност на ОЕМ.

Huawei P30 Pro камера
P30 Pro Huawei
Купете Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro T Mobile Преглед на телефонот Huawei
спецификација
P30 PRO
 • моделP30 Pro
 • Заден капакКриви стакло 3D
 • OSAndriod 5.1
 • ЧипMTK6580P
 • КамераПреден 2MP + F / 2.0, заден 5MP + F / 1.8
 • ДАДвоен Нано СИМ
 • Големина на екранот6.3inch, Waterdrop, HD
 • Меморија2GB + 16GB / 2 + 32GB
 • Капацитет на батеријата3000 mAh
 • димензија175 97 * * 47mm

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Често поставувани прашања
 • Q1: Зошто да не одберете нас?

  : Имаме повеќе од една деценија искуства во електрониката и имаме нашиот дизајнер и КК тим, така што можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

 • Q2: Може ли да нарачам примерок за тестирање пред да нарачате количество?

  : Да секако. Нашата компанија прифати примерок цел пред големи нарачки. Како нормално. Имаме неколку примероци во залиха на секој модел. па ние ќе ја испратиме нарачката за примероци во рамките на 5 работните денови.

 • Q3: Дали ќе ви дадете бесплатен примерок пред нарачката?

  : Општо земено, за нов клиент прво треба да ја платите за примерокот. За да ја покажеме нашата искреност, цената ќе се одземе во вашиот вистински поредок.

 • Q4: Дали е достапна ODM / OEM услугата?

  : Да, ние нудиме ODM / OEM според условите на клиентот, како што се логото на уредот, стартниот екран, корисничкиот пакет, апликациите да се инсталираат итн.

 • Q5: Колку долго е вашиот гарантен рок?

  : Ние нудиме 1 година гаранција за телефони. Ако предметите се неисправни за не вештачки причини во рок од една година (од датумот на пристигнување), корисниците можат да ги испратат бесплатно за поправка.

Самит Вашето пребарување
Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.