Производи
компанијата

P136

Најдобри евтини телефони

Брзината што ви е потребна, цената што ја сакате

MTK6580M

Направете повеќе, побрзо

До 16GB ROM, Големо складирање

Споделете повеќе, тесто

2 + 2 MP двојна камера

Снимајте повеќе, поевтино

Цената е во право

Разгледајте повеќе апсурдно евтини телефони слични на P136

P135

Полесен живот е само отстранување

Најдобар буџет паметен телефон

5.5 инчен

MTK6580M

1GB RAM + 8GB ROM

P137

Погледнете повеќе, направете повеќе

Најдобар евтин паметен телефон

5.5 инчен

MTK6737

3GB RAM + 32GB ROM

P138

Чекор до попаметен телефон

Најдобри буџетски телефони

6.26 инчен

MTK6737

3GB RAM + 32GB ROM

Кога станува збор за евтини, добри телефони, ние навистина живееме во свет на изобилство. Трошоците паднаа и софтверот се подобрува, што значи дека евтини телефони сеуште ќе ти служат добро. Погоре се на врвот евтини телефони што ги сакаме.

ДИЗАЈН И ИЗВРШУВАЊЕ

Извонредност

Уметноста е процес на префинетост, отстранување на сето она што е несакано, додека не остане нешто чисто, но моќно. Истражувајте ги слоевите на P136 тука.

Најдобар буџетски телефон
Евтини паметни телефони
Најдобар евтин паметен телефон

ПРЕМИНУМ СРЕДСТВО

Извајан од еден блок од алуминиум, Nokia 5.1 поминува низ прецизен процес на обработка за да го постигне својот префинет изглед. Од прекрасно заоблени агли до совршен начин се вклопува во вашата рака, секој детал покажува посветеност на висококвалитетното изработка.

Изработен од блок од

алуминат

Евтини паметни телефони

Тесен профил

СОФТВЕР: ОС

Андроид 6.0 (по избор)

Натоварено со Android 6.0, P136 е исто толку ефикасен колку што е моќен. Тоа може да ги разбере вашите параметри, Андроид 6.0 го прилагодува корисничкото искуство кое само со време станува подобро.

Последно подолго од полнење за полнење со адаптивна батерија.

Акциите на апликација ви помагаат да ги завршите работите со кратенки врз основа на вашите рутини.

Парчиња ви даваат еден допир од препорачаните апликации кога ви се потребни најмногу.

Најдобри евтини телефони

ХАРДВЕР

Персонализирана изведба (OEM)

Процесорот во рамките на p136 работи беспрекорно дали сте пораки, прелистување, игри или префрлување помеѓу сите три. Исто така, можете да ја одберете RAM меморијата, меморијата и големината на MicroSD картичката што најдобро ви служат.

Најевтини паметен телефон

ВЕЖДНА ЕЛЕГАНЦИЈА

5.99 '' е прецизно дизајниран за да ви овозможи пошироко и подобро доживување при гледањето со живописни бои кои сјаат на секој начин.

детали за

P136

Надвор

IPS + 5.99 '' приказ со 18: 9 сооднос

2 MP авто-фокус задна камера

Предна камера на 2 MP

Издржлив дизајн од алуминиум

Достапен како двоен СИМ

Најдобри буџетски телефони

Бои

Внатре

40% посилна од претходната генерација

Безбеден и актуелен Андроид (опција)

MTK6580M

1 GB RAM со складирање на 16 GB (изборно)

Поддршка за MicroSD картичка до 128 GB

спецификација
Евтини телефони се уште ќе ви служи добро
 • ПроцесоротMTK6580M
 • Бенд850、900、1800、2100 (850、2100)
 • Покажи5.99inches, IPS
 • Меморија1GB RAM + 16GB ROM
 • Батерија2000MHA
 • FMДа (безжично FM радио)
 • функцијаБТ, итн
 • Порт5pin USB, 3.5 аудио приклучок
 • БојаЦрна, Црвена, Сина, Сребрена, Вена
Често поставувани прашања
 • Q1: Зошто да не одберете нас?

  : Имаме повеќе од една деценија искуства во електрониката и имаме нашиот дизајнер и КК тим, така што можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

 • Q2: Може ли да нарачам примерок за тестирање пред да нарачате количество?

  : Да секако. Нашата компанија прифати примерок цел пред големи нарачки. Како нормално. Имаме неколку примероци во залиха на секој модел. па ние ќе ја испратиме нарачката за примероци во рамките на 5 работните денови.

 • Q3: Дали ќе ви дадете бесплатен примерок пред нарачката?

  : Општо земено, за нов клиент прво треба да ја платите за примерокот. За да ја покажеме нашата искреност, цената ќе се одземе во вашиот вистински поредок.

 • Q4: Дали е достапна ODM / OEM услугата?

  : Да, ние нудиме ODM / OEM според условите на клиентот, како што се логото на уредот, стартниот екран, корисничкиот пакет, апликациите да се инсталираат итн.

 • Q5: Колку долго е вашиот гарантен рок?

  : Ние нудиме 1 година гаранција за телефони. Ако предметите се неисправни за не вештачки причини во рок од една година (од датумот на пристигнување), корисниците можат да ги испратат бесплатно за поправка.

Самит Вашето пребарување
Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.