Производи
компанијата
Телефонски број 4G
Xiaomi AI телефон
МИ тастатура телефон
МИ тастатура Мобилен
Карактеристичен телефон со 4G
Тастатура 4G Мобилен
Тастатура мобилен
4G Функции Телефони
4G тастатура мобилен телефон
Најевтини мобилни тастатури
4G мобилен со тастатура
Евтин Основен телефон
4G Основен телефон
Тастатура 4G телефон
4G телефон со тастатура
Евтин 4G Мобилен

P123 Dual SIM 4G

 • Подобрена ефикасност на батеријата

 • Побогато мултимедијално искуство

 • SC982W, 2.4 "QVGA

 • Боја

4G Најевтини телефонБлу
4G мобилна тастатура
Функција 4G телефон
Телефонска тастатура
Тастатура телефони
4G тастатура Мобилни телефони
Камера

Камера 0.3MP

Батерија

1000mAh батерија

екран

2.4 "екранот

Прекрасно изработена и подготвена за самобитни, P123 Dual Sim има главна камера 0.3 MP со LED блиц и алуминиум што се пече на песок, кој се протега цврсто околу страните на телефонот.

Побогато мултимедијално искуство

Уживајте во голем број медиумски содржини на големиот 123 екран на P2.4.

Повеќе опции за фотографија

Повеќе опции за фотографија

Добијте повеќе од основната камера P123 0.3MP со избраниот режим на сликање во боја за да ја подобрите бојата на вашиот избор во еден дел од вашата снимка, притоа преостанатите бои да се претворат во сива боја. P123, исто така, ви овозможува веднаш да ги споделите вашите скапоцени спомени со Opera Mini прелистувачот, како и да обезбедите опции за споделување на сервиси за социјално вмрежување, како што се Твитер и Фејсбук.

Веднаш пристапете до вашите омилени подесувања Користејќи ја кратката на музиката KeyMusic е магнетна и ги зближува сите заедно. Веднаш слушајте ја омилената музика користејќи го копчето за музички кратки копчиња во еден едноставен чекор.

Останете поврзани со сите ваши апликации за социјални медиуми Со апликациите за социјални медиуми како Фејсбук веќе вклучени во вашиот телефон, можете лесно да го посетите вашиот вест и да комуницирате со пријателите, семејството и следбениците во реално време.

Останат поврзани

Осветлете го околината со LED факелот Светлата LED светилки создаваат екстремно јасно светло што пробива низ темнината, создавајќи при рака фенерче кога ви треба.

Различни подобрувања во бојата избираат, и OEM пресек.

  4G тастатура телефони
  Евтин 4G телефон
  Мобилна тастатура
  Нова тастатура
  Најнови телефони со тастатури
спецификација
4G P123 (Забелешка: Испрати пребарување во текот на март 31, 2019 - април 30, 2019, повластен цените ќе бидат доделени.Оваа цитат може да се преговара)
 • ПроцесоротSC9820W
 • БендFDD: B2 / 3 / 12 / 13
 • Покажи2.4 "QVGA
 • МеморијаRAM меморија 256Mb + ROM 512Mb
 • Батерија1000mAh (5C)
 • Bluetooth4.0
 • функцијаMP, 3GP, AVI
 • димензија123 53.2 * * 14.1mm
 • БојаЦрна, Црвена, Сина, Сребрена, Вена

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Често поставувани прашања
 • Q1: Зошто да не одберете нас?

  : Имаме повеќе од една деценија искуства во електрониката и имаме нашиот дизајнер и КК тим, така што можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

 • Q2: Може ли да нарачам примерок за тестирање пред да нарачате количество?

  : Да секако. Нашата компанија прифати примерок цел пред големи нарачки. Како нормално. Имаме неколку примероци во залиха на секој модел. па ние ќе ја испратиме нарачката за примероци во рамките на 5 работните денови.

 • Q3: Дали ќе ви дадете бесплатен примерок пред нарачката?

  : Општо земено, за нов клиент прво треба да ја платите за примерокот. За да ја покажеме нашата искреност, цената ќе се одземе во вашиот вистински поредок.

 • Q4: Дали е достапна ODM / OEM услугата?

  : Да, ние нудиме ODM / OEM според условите на клиентот, како што се логото на уредот, стартниот екран, корисничкиот пакет, апликациите да се инсталираат итн.

 • Q5: Колку долго е вашиот гарантен рок?

  : Ние нудиме 1 година гаранција за телефони. Ако предметите се неисправни за не вештачки причини во рок од една година (од датумот на пристигнување), корисниците можат да ги испратат бесплатно за поправка.

Самит Вашето пребарување
Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.