Производи
компанијата

● Окта Core телефони ● Андроид 8.1 карактеристики ● 4GB RAM меморија ●

Дали iPhone X е најдобриот телефон оваа година? Да. Но, само со мустак. ОНЕ е толку близу (особено ако сакате Андроид), додека Apple's iPhone 8 Plus ви дава толку многу од технологијата на iPhone X без дополнителни трошоци. На крајот сепак, тоа е ултра-пожелноста на iPhone X што го победи.
Првото нешто што ве предупредува за дизајнот е, очигледно, 5.86-инчниот екран 287PPI. Секако е точно дека екран од работ до крај изгледа апсолутно неверојатен, и од гледна точка на дизајнот, така и од гледна точка на технологијата.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MTK6763,16nm, окта-јадро
Покажи
5.86 инчен
Бенд
GSM: GSM: B2 / B3 / B5 / B8
WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8
TDSCDMA: B34 / 39
CDMA: BC0 / BC1
FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B
TDD:34/38/39/40/41
Меморија
4 GB + 32 GB
Камера
16MP FF + двојна камера: 12MP AF + 5MP
OS
Andriod 8.1
Батерија
3550 mAh
функција
Отпечаток од прст, Отклучување отпечатоци, FM, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi
големина
148.4 71.4 * * 8.3mm
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
ОНЕ Прегледот на Neway на најдобрите паметни телефони може да купи.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.