Производи
компанијата

Нашите предности

Производство на паметни телефони
Професионални производи за паметни телефони
Имаме добро искуство во бизнисот со мобилни телефони и секогаш нудиме професионални мобилни телефони OEM решенија за нарачки и има богато искуство за да ги комплетираме сите OEM ред потреби.
Контрола на квалитет на паметни телефони
Контрола на квалитет
Ги тестираме паметните телефони строго во согласност со меѓународните стандарди за тестирање на телефонот за да го обезбедиме квалитетот на паметните телефони пред производство на волумен. Сите паметни телефони можат да бидат сертифицирани со меѓународна сертификација како CE, FCC итн.
Исклучителни услуги за паметни телефони
Исклучителни услуги
Можеме да обезбедиме неверојатни услуги за прилагодување на андроид, како лого, апликации и прилагодување на јазикот. Набави 2% за нарачки за паметни телефони од OEM / ODM и нудат месечна гаранција за 12 за вашите нарачки за паметни телефони од OEM / ODM.
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.