Производи
компанијата

● Батерија 6000mAh ● Функција KTV ● Моќ банка ●

Ова е вашиот совршен секундарен телефон со N50 6000mAh моќност подготвена да направите резервни копии на сите телефони или уреди. (До 30 денови СТАНДАРД СО МОЌНОСТ)
Трајна SIM подготвеност Воена одделение издржливост Плус Проширување мемориски слот SD картичка и KTV функција
Звучник: K-класа звучник; Бенд: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
Gmail, Фејсбук, Е-мејл пораки, FM радио, Bluetooth Voice снимање Будилник и DUAL фенерче

спецификација
мрежа
2G
PCBA
SPD6531E
Покажи
2.8 инчен
Бенд
GSM850 / 900 / 1800 / 1900MHz
Меморија
32MB + 32 MB
Камера
0.08 пратеник
Звучник
Двоен звучник: гласен звучник ∮50индиX36
Батерија
6000 mAh
функција
Портал моќност банка функција, КТВ
SIM картичка
Тројно СИМ
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
N50, мобилен телефон и најдолг батерија основниот телефон
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.