Производи
компанијата

- препознавање на лице-6.1 инчи - безжична тастатура-IOS11

Телефоните како iPhone X, Galaxy Note 9 и LG G7 користат биометриски информации за да го отклучат Вашиот уред, како што е уникатниот модел на очи и лице. Многу луѓе сметаат дека е поудобно или повеќе роман да користат отклучување на лицето наспроти отпечатокот од прст.
N-XR го стори заедно со читачот на отпечатоци од прсти и се потпира исклучиво на отклучување на лице со помош на инфрацрвена светлина за да ја прикаже вашата кригла.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MT6580
OS
IOS11
Бенд
GSM + WCDMA ¼ 850 / 1900 / 2100MHZï ¼ ‰
Екран
6.1 инч (1520 * 720)
Меморија
2GB RAM + 16MB ROM (3GB + 32GB Факултативна)
Камера
5.0 MP + 13.0 MP двојна камера
Батерија
2600mAh
функција
G-сензор, сензор за светло, сензор за близина, препознавање лице
Боја
Сина, бела, црна, злато, црвена
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
A2, Батеријата на N-XR е 2900mAh која осигурува дека ќе уживате во долгогодишна употреба.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.